کدخبر: ۲۹۳۵۰۹ لینک کوتاه

سهراب مرادی در اتاق عمل/کتف قهرمان المپیک دوباره بیرون زد

اقتصادنیوز: کتف سهراب مرادی یک بار دیگر بیرون زد، این بار زیر وزنه نود کیلویی و حالا این قهرمان در اتاق عمل است تا کتفش را جا بیاندازد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، کتف سهراب مرادی دوباره بیرون زد و این قهرمان وزنه برداری در حال حاضر در اتاق عمل است.چرا با آینده یک اسطوره بازی می کنید؟ چرا به این راحتی سرمایه سوزی می کنید؟ فقط سه هفته از آسیب دیدگی قبلی سهراب مرادی می گذرد. با کدام مجوز به او اجازه تمرین تکنیک داده شده است؟ با خانه نشین کردن این قهرمان خیالتان راحت می شود؟ آقای مرادی!  اینها را از چشم شما می بینیم. مجمع روز یکشنبه به شما رای اعتماد داد اما ظاهرا شما منتظر آن تکه کاغذی هستید که وزیر زیرش را امضا می کند.

انگار حکم ریاست برای شما واجب تر از سرنوشت و سلامت یک اسطوره است؟ اگر نیست، پس چرا الان سهراب در اتاق عمل است؟ سهراب حتی در پر کردن برگه رای و انداختن آن در صندوق هم مشکل داشت به خاطر  کتف مصدومش.براستی در اردوی تیم ملی چه می گذرد؟ چرا اجازه داده شد که او در این شرایط بار دیگر زیر وزنه برود؟ اگر این آسیب دیدگی که بیشتر ناشی از خطای انسانیست تا یک اتفاق،  به خداحافظی همیشگی سهراب مرادی از وزنه برداری بیانجامد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟  آیا با خودتان تمرین کرده اید که حداقل در این چهار سال آخر مدیریت، شهامت پذیرفتن اشتباهاتتان را داشته باشید؟ یا حداقل در برخورد با خاطیان از خودتان جسارت به خرج دهید؟ در این چهار سال آخر باید پاسخگو باشید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند