کدخبر: ۲۹۴۰۱۵ لینک کوتاه

آویگدور لیبرمن:

نتانیاهو سگی است که پارس می‌کند اما گاز نمی‌گیرد

اقتصادنیوز؛ «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین اسرائیل روز یکشنبه در واکنش به تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» علیه حزب الله لبنان، نخست وزیر اسرائیل را به سگی تشبیه کرد که فقط پارس می کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ آویگدور لیبرمن که با یک شبکه رادیویی اسرائیل صحبت می‌کرد، درباره تهدیدهای اخیر نتانیاهو گفت: «سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد».

نتانیاهو لیبرمن

نتانیاهو پیشتر گفته بود: هر گونه حمله از سوی حزب الله به اسرائیل، با پاسخ کوبنده ما روبه رو خواهند شد. در صورت حمله به اسرائیل، تل آویو ضربه مهلک و کوبنده‌ای را به لبنان وارد خواهد کرد.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی افزود: عذرخواهی کابینه نسبت به کشته شدن یک عضو جنبش حماس، جنون محض است و نشان از ترس نتانیاهو است.

پنجشنبه گذشته ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تیراندازی یک یگان ارتش اسرائیل به یکی از نیروهای گردان های «شهید عزالدین قسام» شاخه نظامی حماس در نزدیکی دیوار حائل در شمال نوار غزه ناشی از سوء فهم بوده است و در این زمینه تحقیق صورت خواهد گرفت.

لیبرمن همچنین با انتقاد از سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قبال جنبش حماس گفت: هر ماه به آنها رشوه می دهیم تا به ما حمله نکنند.

تازه‌ترین دور درگیری‌ها میان گروه‌های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی از ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز شد و با پاسخ کوبنده مقاومت پایان یافت.

تلفات رژیم صهیونیستی در نتیجه شلیک موشک‌های مقاومت که در پاسخ به حملات بی امان ارتش تل آویو به نوار غزه و کشتار مردم این باریکه صورت گرفت، به چهار نفر رسید و ۴۱ تن نیز زخمی شدند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند