کدخبر: ۲۹۴۳۴۶ لینک کوتاه

دوئل پرسپولیس و استقلال بر سر خرید یک بازیکن

اقتصاد نیوز: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال جنگ تمام عیاری را برای خرید یک بازیکن جوان به راه انداخته اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، بر اساس قوانین آیین نامه نقل و انتقالات، خرید جدید پرسپولیس امکان بازی در تیم جدیدش را ندارد. احمد احمدوند در شرایطی به پرسپولیس پیوست که پیش از این قراردادی 5 ساله با استقلال امضا کرده بود اما با توجه به آنکه مورد اعتماد مربیان این تیم قرار نداشت، ترجیح داد از استقلال جدا شده و راهی تیم رقیب شود.

در قرارداد او که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، بندی وجود دارد که بر اساس آن، در صورتی که باشگاه، این بازیکن را از حضور در تمرین منع کند، ۳۰ روز فرصت دارد که این بازیکن را به صورت قرضی به یک باشگاه لیگ برتری دیگر انتقال دهد و در غیر اینصورت، قرارداد این بازیکن به صورت یکطرفه و از طرف بازیکن قابل فسخ است.

احتمالا احمدوند و مدیر برنامه هایش با استناد به این بند، با پرسپولیس قرارداد بستند اما گویا باشگاه استقلال تکلیف این بازیکن را به صورت قطعی مشخص نکرده بود و حالا قرار شده کمیته تعیین وضعیت درباره سرنوشت احمدوند تصمیم گیری کند. باید دید این کمیته چه تصمیمی درباره این بازیکن خواهد گرفت. 

البته مدیر برنامه های این بازیکن در گفت و گو با مدیران باشگاه استقلال به اشتباهش در انعقاد قرارداد احمدوند با پرسپولیس اعتراف کرده و گفته نمی دانسته است که نمی تواند پرسپولیس با احمدوند قرارداد ببندد. 

باشگاه استقلال ادعا کرده که فسخ قرارداد این بازیکن با باشگاه غیرقانونی بوده و در این باره کمیته تعیین وضعیت باید تعیین تکلیف کند. باشگاه پرسپولیس هم با انتشار برگه آخر قرارداد این بازیکن با استقلال، ادعا کرده که انعقاد قرارداد با احمدوند درست بوده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند