کدخبر: ۲۹۴۳۵۰ لینک کوتاه

اپلیکیشنی که عوارض جاده ها را دور می زند !

اقتصاد نیوز:جدیدترین به روزرسانی اپلیکیشن مسیریاب ویز که بین بسیاری از کاربران محبوب است می تواند عوارضی جاده ها را شناسایی کرده و دور بزند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، اپلیکیشن ویز را می توان یکی از پرکاربردترین اپ های مسیریابی در سراسر جهان دانست که با تکیه بر نقشه گوگل مسیرهای پرترافیک، کم ترافیک، میانبرها، حضور پلیس، حوادث جاده ای و بسیاری از موارد مهم دیگر را با کاربران به اشتراک می گذارد.

این اپلیکیشن هر چند وقت یکبار به روزرسانی می شود و اکنون در به روزرسانی جدید ویز شاهد قابلیتی هستیم که عوارضی های مسیر را نشان می دهند. درواقع این قابلیت به شکل سریع به کاربران اطلاع می دهد  با ورود به برخی مسیرها مجبور خواهند بود تا چه حد هزینه کنند.

این برنامه به سرعت فهرستی از عوارض پیش رو را ارائه می دهد. به روزرسانی جدید این برنامه فعلا برای کاربران اندروید و iOS  در ایالات متحده و کانادا کار خواهد کرد.نکته جالب درباره این به روزرسانی این است گوگل، که شرکت بانی ویز محسوب می شود، خود در مورد عوارض جاده ها فهرست هزینه ها را منتشر نمی کند. بلکه این وظیفه ای است که به عهده خود کاربران است. کاربران خود باید هزینه های عوارضی را در برنامه ویز ثبت کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند