کدخبر: ۲۹۵۳۰۴ لینک کوتاه

۱۷۰ نفر از نمایندگان مجلس به روحانی نامه نوشتند

اقتصادنیوز: عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه ۱۷۰ تن از نمایندگان به رئیس‌جمهور درباره تحویل ۴ میلیون تُن قیر به دستگاه‌ها را قرائت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، احمدی امیر‌آبادی‌فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(دوشنبه، 31 تیر)  پارلمان، نامه 170 تن از نمایندگان مجلس به حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور را قرائت کرد.

در این نامه نمایندگان خطاب به رئیس‌جمهور آمده است: به این وسیله ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای ایفای وظیفه نمایندگی خود در اجرای بند (هـ) تبصره 1 ماده‌واحده قانون بودجه 98 کل کشور که شرکت ملی نفت ایران را مکلّف به تحویل حداقل 4 میلیون تن قیر به ارزش ریالی حداکثر 60 هزار میلیارد ریال از محل دریافتی‌های خود بابت سهم دولت از محل فروش میعانات گازی و نفت خام به پرتوشیمی‌ها و پالایشگاه‌های داخلی کرده است.

بیشتر بخوانید

وزارت نفت مکلف به تخصیص 2 هزار میلیارد تومان قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی شد

تخصیص قیر رایگان به دستگاه‌ها به پیشنهاد مجلس

نمایندگان در ادامه این بیانیه از رئیس‌جمهور درخواست کردند که با توجه به گذشت چهار ماه از ابتدای سال، دستور فرمایید نسبت به اجرای دقیق مر قانون نسبت به تحویل آن به دستگاه‌های ذی‌ربط در بندهای مختلف تبصره 1 مشخص شده، اقدام شود تا مردم شریف در شهرها و روستاهای مختلف از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند شوند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند