کدخبر: ۲۹۵۷۹۰ لینک کوتاه

خطر برخی شایعات برای ثبات پرسپولیس

اقتصاد نیوز: با جدایی برانکو از پرسپولیس این نگرانی نزد هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس وجود داشت که برخی از ستاره‌های کلیدی از این تیم جدا شده و قهرمان سه فصل گذشته لیگ برتر در آستانه یک دگرگونی نگران‌کننده قرار بگیرد.

شایعاتی که ثبات پرسپولیس را به خطر انداخت

فوتبال ایرانپنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۹

به گزارش اقتصاد نیوز،تقریبا همه بازیکنان کلیدی پرسپولیس در این تیم ماندنی شده‌اند و مهمتر اینکه با جذب سه بازیکن سابق باشگاه، شرایط قرمزها از حیث داشتن بازیکنان توانمند، از سال گذشته بهتر هم شده است. در واقع عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات و حفظ ثبات در حیطه بازیکنان باعث شد بسیاری از کارشناسان فوتبال دوباره پرسپولیس را شانس اول قهرمانی بدانند چرا که به نظر می‌رسید این تیم حتی از تیم برانکو قدرتمندتر و پرمهره‌تر شده است.

تا جایی که حتی گابریل کالدرون مجبور به کنار گذاشتن دو مهره توانمند پرسپولیس مثل سروش رفیعی و شایان مصلح شد. با این وجود، یکی دو روزی است دوباره ورق برگشته و نگرانی‌هایی از بابت تغییرات در کادر بازیکنان ایجاد شده است. با اینکه بازیکنانی مثل علیرضا بیرانوند، علی علیپور و امید عالیشاه قرارداد دارند و برای ماندن در پرسپولیس قبل از اردوی ترکیه توافق کرده بودند، حالا یکی، دو روز است اخبار و شایعاتی درباره جدایی آنها به گوش می‌رسد و هواداران را نگران کرده است.

ظاهرا بیرانوند و علیپور پیشنهاد خارجی دارند و هنوز درباره برخی مسائل مالی و بندهای قراردادشان با باشگاه به توافق نرسیده‌اند. ضمن اینکه امید عالیشاه هم از شرایط مالی خود ناراضی است و اگر رقم قراردادش را بالا نبرند، احتمال دارد پرسپولیس را ترک کند. در چنین وضعیتی آنچه درباره ثبات پرسپولیس در نقل و انتقالات گفته می‌شد، تا حدودی رنگ می‌بازد. بخصوص که بیرانوند و علیپور دو بازیکن کلیدی و مهم این تیم به حساب می‌آیند و پیدا کردن جانشین برای آنها بسیار دشوار است. هر چند همین حالا با داشتن علیپور، کالدرون دنبال یک مهاجم ششدانگ می‌گردد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند