کدخبر: ۲۹۵۸۰۷ لینک کوتاه

امام جمعه موقت تهران:

در گام دوم انقلاب نائب امام دستور هجوم داده است

امام جمعه موقت تهران گفت: حالا که بنا است قسط مقدمه رسیدن به خدا بشود ما ارادتمندان به حضرت، انتظار فرج را می‌کشیم، در این گام دوم انقلاب نائب امام دستور هجوم داده است، این از عدالت اجتماعی رسیدن به فقرا، دستگیری به نیازمند آن و رسیدن به افراد مستضعف فکری است و باید به آن‌ها رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله کاظم صدیقی پیش از ظهر امروز در مراسم دومین اجلاس بین‌المللی فعالان مهدوی که در محل سالن همایش‌های حرم مطهر رضوی برگزار شد، با بیان حدیثی از امام رضا(ع) در خصوص ظهور،گفت: امام رضا(ع) در همه چیز لطافت خاصی دارند، جلوه رافت حضرت حق خود حضرت هستند، امام در این حدیث می‌گویند چه زیباست صبر، همه مشکلات ما از بی‌صبری است.

امام جمعه موقت تهران افزود: می‌توان این سخن را در زندگی خود نمایان کرد، زود عصبی نشویم، حوصله به خرج بدهیم، یکی از حکمت‌های غیبت امام رشد و ایجاد اراده پولادین ما است، ما همیشه می‌آییم که از ائمه چیزی بگیریم اما سراغ داریم کسی که بگوید امام رضا(ع) از ما یک چیز را بپذیر؟

وی اظهار کرد: این غیبت بلا نیست بلکه چیزی برای نشان دادن شایستگی ما است، امروز اکثریت طلب دارند، به جایی رای می‌دهند که دنیایشان آباد شود نه جایی که به ظهور امام کمک کند.

صدیقی خاطرنشان کرد: صبر خواستن جدای از مادیات خواستن است، از امام بخواهید، صبر و انتظار فرج بسیار قشنگ است عشق به انسان صبر می‌دهد، بلوغِ عشق به امام در جامعه شکل نگرفته است.

رئیس مجمع راهبردی مهدویت متذکر شد: حضرت به ما شوق دارند و هر وقت ببینند ما آماده‌ایم حتما ظهور ایجاد می‌شود.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: دعوت انبیا برای ایجاد قسط و عدل است و مقصود این است که انسان رنگ خدا بگیرد و آن‌ها برای رشد مردم و بالا بردن کمالات مردم آمده‌اند.

وی متذکر شد: علی(ع) و امام زمان(عج) کعبه هستند، باید عطش بندگی برای ظهور ایجاد شود چراکه امام انسان را به سوی خدا می‌خواند.

صدیقی گفت: حالا که بنا است قسط مقدمه رسیدن به خدا بشود ما ارادتمندان به حضرت، انتظار فرج را می‌کشیم، در این گام دوم انقلاب نائب امام دستور هجوم داده است، این از عدالت اجتماعی رسیدن به فقرا، دستگیری به نیازمند آن و رسیدن به افراد مستضعف فکری است و باید به آن‌ها رسید.

وی تصریح کرد: حضرت همه جا حضور دارد، با حس خود حضرت را دریابید، این جلسات رویش و امید است و نفس امامِ حاضر ما است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند