کدخبر: ۲۹۵۸۹۷ لینک کوتاه

صف‌های نانوانی شلوغ‌تر از صف‌های انتخابات شورایاری‌ها ! ؟

اقتصاد نیوز:علی‌رغم اینکه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از ساعت ۸ صبح آغاز شده است، بازدیدهای میدانی نشاندهنده این است که شهروندان استقبالی از این انتخابات نداشته‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تسنیم، پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از ساعت ۸ صبح آغاز شد. این انتخابات در ۳۵۲ محله و در ۱۷۰۴ صندوق برگزار خواهد شد.به گفته محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران این انتخابات بر اساس آیین‌نامه انتخابات‌ها احتمال دارد در دو مقطع دو ساعته تمدید شود.

بر همین اساس نتایج پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها دو ساعت بعد از زمان برگزاری انتخابات (ساعت ۲۲) اعلام خواهد شد.

با توجه به عملکرد ضعیف مدیریت شهری اصلاح‌طلبان در پی حدود ۲ سال گذشته و عدم توجه شورای شهر و شهرداری تهران به مشکلات شهروندان در محلات و مناطق و همچنین بایکوت کردن شورایاری‌ها در دو سال گذشته؛ شهروندان استقبال کمی از این انتخابات داشته‌اند.

در حالیکه حدود ۲:۳۰ از زمان آغاز انتخابات شورایاری‌ها می‌گذرد، تعداد بسیار اندکی از شهروندان با حضور در شعب رای اقدام به رای دادن کرده‌اند.

از چند شعب رای تا به این لحظه هیچ کس در شعب رای حاضر نشده‌اند و حتی در شعبه رایی که محسن هاشمی حضور پیدا کرد تنها یک نفر آن هم از مجموعه هیئت نظارت اقدام به رای دادن کرده بود و این عدم استقبال شهروندان به این انتخابات نشان از گلایه و انتقاد از مدیریت شهری دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند