کدخبر: ۲۹۶۰۳۲ لینک کوتاه

ترامپ بد بودن سیستم تهویه کاخ‌سفید را هم گردن اوباما انداخت

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا از سیستم تهویه کاخ‌سفید که در زمان باراک اوباما تعبیه شده بود، انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نشریه هیل نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دیروز (جمعه) از باراک اوباما، رئیس جمهور سابق این کشور به دلیل بد بودن سیستم تهویه کاخ سفید انتقاد کرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران در دفتر بیضی کاخ سفید گفت: دولت اوباما یک سیستم تهویه هوا در قسمت «بال غربی» کاخ سفید تعبیه کرد. تا زمانی که این کار را نکرده بود، هوا خوب بود. الان که این سیستم را کار گذاشته، هوا یا در حد انجماد است یا به شدت گرم است.

ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش به سفر آینده خود به باشگاه گلف در «بدمینستر» نیوجرسی اشاره کرد و گفت: این سفر برای تفریح نخواهد بود.

اما این نخستین بار نیست که ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را به باد انتقاد می‌گیرد. ترامپ چندی پیش گفت: باراک اوباما ارتش ما، قانون ما و مراقبت‌های بهداشتی ما را نابود کرد و از همه رؤسای جمهور دیگر آمریکا بدهی‌های بیشتری برای این کشور به بار آورد.

پیش از این دیوید اکسلراد، مشاور باراک اوباما در واکنش به انتقاد‌های ترامپ از رئیس جمهور سابق این کشور گفت: دونالد ترامپ به شهرت باراک اوباما حسادت می‌کند و این مسئله روی تصمیم گیری‌های سیاسی او تأثیر گذاشته است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند