کدخبر: ۲۹۷۱۶۴ لینک کوتاه

دادستان عمومی و انقلاب شهریار عنوان کرد :

دوربین های بیمارستان شهریار را صاعقه خراب کرده بود/ تنها یک فیلم از رباینده نوزاد است

اقتصادنیوز :دادستان عمومی و انقلاب شهریارگفت: دوربین های بیمارستان شهریار را صاعقه خراب کرده بودو تنها یک فیلم از رباینده نوزاد است .

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، حمید عسگری پور عصر شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص فردی که در بیمارستان شهریار اقدام به کودک ربایی کرده است اظهار داشت: خانمی در پوشش پرستار وارد بیمارستان شهرستان شهریار می‌شود و ساعت ۹ شب اقدام به ربودن نوزاد تازه متولدشده می کند.

عسگری پور با اشاره به اینکه در بدو امر و وقوع این حادثه در بیمارستان شهریار حاضر شده و بررسی های لازم را انجام داده است گفت: بررسی های لازم انجام شد و در حال حاضر نیز پرونده در دست اقدامات ویژه پلیس غرب استان تهران و به طور ویژه تحت نظر فرماندار و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار و سایر مسئولین شهرستانی است تا بتوانیم در زمان کوتاهی اخبار خوبی را به خانواده کودک و مردم اعلام کنیم.

وی با تاکید بر اینکه یکی از دلایل این اتفاق اهمال و سهل انگاری مسئولین بیمارستان و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان است افزود: فرد رباینده با توجه به اینکه هیچ رابطه خویشاوندی با بیماران و یا رابطه استخدام استخدامی بیمارستان نداشته است توانسته به محل استراحت و نگهداری نوزادان راه پیدا کند به نوعی بی توجهی مسئولین را نشان می دهد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار بیان داشت عصب تحقیقات انجام شده و طبق بیانات رئیس بیمارستان شهریار دوربین‌های بیمارستان در اثر صاعقه دچار خرابی شده بودند و تنها فیلمی که از رباینده موجود است و در فضای مجازی نیز منتشر شده مربوط به تنها دوربین داخل بخش زنان است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات بسیار ویژه‌ای در دست اجرا است گفت: پرونده به صورت ویژه در دستور کار است و در زمان وقوع جرم تعدادی از پرسنل شیفت بیمارستان بازجویی و پس از بازجویی با قید ضمانت آزاد شدند و در حال حاضر شخصی در خصوص این پرونده بازداشت نیست و به لحاظ محرمانه بودن تحقیقات نمی توانیم جزئیات را اعلام کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند