کدخبر: ۲۹۷۳۵۵ لینک کوتاه

نام خواهر تیرانداز در بین کشته‌شدگان شهر دیتون

پلیس اوهایو اعلام کرد که خواهر عامل تیراندازی خونین یکشنبه در شهر دیتون نیز بین کشته شدگان این ماجراست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، پلیس اوهایو یکشنبه شب به وقت تهران اعلام کرد که خواهر «کانر بتس» عامل تیراندازی خونین شهر «دیتون» در ایالت اوهایو و نامزد وی نیز بین کشته شدگان قرار دارند.

رسانه‌های آمریکایی امروز گزارش کردند که در تیراندازی مرگبار یکشنبه در دیتون 10 نفر، از جمله فرد مهاجم کشته و 16 نفر دیگر هم زخمی شدند.

به گزارش «بی ان ال نیوز» اینک پلیس اعلام کرده که جسد خواهر ضارب این ماجرا و نامزدش در یک خودرو یافت شد. «مگان بتس» خواهر کانر بتس، 22 سال سن داشت و جوانترین مقتول این حادثه بشمار می‌آید.

عامل تیراندازی «دیتون» خواهر خود را هم کشت

این تیراندازی تنها ساعاتی پس از آن انجام شد که در حادثه‌ای دیگر در شهر «ال پاسو» ایالت تگزاس، یک فرد راستگرای افراطی با تیراندازی کور، دستکم 20 نفر را کشت و 24 تن را زخمی کرد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی به مناسبت این حادثه خونین، دستور نیمه برافرشته پرچم‌های آمریکا را صادر کرد. این در حالی است که با روی کار آمدن وی که از حامیان آزادی حمل سلاح است، شمار تیراندازی‌ها در آمریکا روند افزایشی یافته است.

در تداوم حواث مرتبط با حمل سلاح در آمریکا، تیراندازی نزدیک پارکی در غرب شیکاگو در یکشنبه نیز چند زخمی برجا گذاشت. این حادثه ساعت ۱:۲۰ بامداد یکشنبه به وقت محلی هنگامی که تعدادی از مردم در خیابان «وست روزولت» حضور داشتند رخ داد و طی آن شخص مهاجم از داخل یک خودروی «کامرو» سیاه رنگ به سوی جمعیت شلیک کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند