کدخبر: ۲۹۷۷۳۱ لینک کوتاه

احمدی نژاد برای انتخابات مجلس چه برنامه‌ای دارد؟/ جوانفکر: اخبار دیدار قالیباف و احمدی‌نژاد را رصد نکردم

اقتصادنیوز: مشاور رئیس دولت نهم و دهم گفت: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه نیوز، وحید یامین‌پور فعال سیاسی نزدیک به جبهه پایداری روز جمعه یازدهم مردادماه در توئیتی از دیدار قالیباف و احمدی‌نژاد خبر داد و اعلام کرد «این جلسه ظاهرا خیلی رو به جلو و سازنده بود».

ساعاتی بعد محسن پیرهادی دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت به توئیت یامین پور پاسخ داد و نوشت: «احمدی نژاد بیمار بوده و قالیباف به همراه جمعی از دوستان به دیدار او رفته و این دیدار انتخاباتی نیست.»

اما با وجود این توضیحات رسانه های داخلی موضوع را رها نکردند و به تحلیل آن پرداختند. بیشتر تحلیل ها این دیدار را انتخاباتی خواندند. البته برخی نیز با تردید به موضوع نگاه می کردند.

در این میان یک کانال ضدانقلاب ادعا کرد «قالیباف و احمدی نژاد در اسفندماه 97، فروردین ماه و تیرماه سال 98 سه مرتبه با هم ملاقات داشتند و جلسه سوم قالیباف برای کسب حمایت احمدی نژاد در انتخابات مجلس به او پیشنهاد داد تا یک سوم فهرست مدنظرش در تهران از نیروهای نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم باشد و احمدی نژاد نیز پذیرفته بود به شرط آنکه از بین علی‌اکبر جوانفکر، عبدالرضا داوری و بهمن شریف زاده حداقل نام یک‌نفر در لیست تهران باشد.»

درباره این ادعا علی اکبر جوانفکر به نامه نیوز گفت: من در جریان قرار نگرفتم و نمی دانم چیست. معتقدم این نوع مطالبی که یک کانال یا سایت بی مسئولیت و ضدانقلاب مطرح می کند اصلا نباید محل بحث واقع شود.

مشاور محمود احمدی نژاد درباره قصد خود برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هنوز تصمیمی نگرفتم.

وی در پاسخ به این سئوال که برای ورود به انتخابات مجلس، جمعی تصمیم می گیرید یا فردی؟ یادآور شد: تا فعلا بحثی نکردیم که بخواهیم فردی یا جمعی تصمیم بگیریم. اصلا وارد بشویم یا نشویم.

جوانفکر اظهار کرد: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم.

مشاور رئیس دولت نهم و دهم درباره تحلیل ها و گمانه زنی های رسانه های مختلف راجع به دیدار احمدی نژاد و قالیباف گفت: رصد نکردم چون برایم اهمیتی نداشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند