کدخبر: ۲۹۷۹۵۸ لینک کوتاه

ورود ستاره مشهور فوتبال به دنیای مد +عکس

اقتصاد نیوز:روزنامه «موندو دیپورتو» اسپانیا می‌نویسد، لئونل مسی ستاره آرژانتینی و کاپیتان تیلم بارسلونا تصمیم گرفته تا به ماجراجویی جدیدی به دور از دنیای فوتبال وارد شود و در مسیر رقیب دیرینش کریستیانو رونالدو گام بردارد.

اقتصاد نیوز:ورود ستاره فوتبال به دنیای مداختصاصی «تابناک باتو»ـ روزنامه «موندو دیپورتو» اسپانیا می‌نویسد، لئونل مسی ستاره آرژانتینی و کاپیتان تیلم بارسلونا تصمیم گرفته تا به ماجراجویی جدیدی به دور از دنیای فوتبال وارد شود و در مسیر رقیب دیرینش کریستیانو رونالدو گام بردارد.

مسی خط تولید لباس با نام خود تأسیس می‌کند

بنا به گزارش این روزنامه، مسی می‌خواهد تصویر خود را به دنیای مد گِره بزند، که کریستیانو رونالدو ستاره یوونتوس ایتالیا خیلی بیش از این‌ها وارد آن شده است.

مسی گفته تمام امورات این برند را به خواهرش «ماریا سول» خواهد سپرد و مجموعه‌ای از لباس‌های انحصاری که نام لئونل مسی روی آن‌ها نقش بسته را تولید خواهد کرد.

نخستین مجموعه از این برند در ماه ژوئیه جاری تولید شد و قرار است پس از آن به تولید انبوه برسد و از طریق تجارت الکترونیک جهانی و در فروشگاهی موسوم به «فروشگاه مسی» بازاریابی شده و به فروش برسد.

رونالدو پیشگام در صنعت مد

گفتنی است رونالدو در این زمینه گوی سبقت را از مسی ربوده است و خط تولیدی به نام خود دارد و در صفحات مجازی به شکل گسترده‌ای برند تجاری اش را تبلیغ می‌کند. علاوه بر این او سرمایه گذاری‌های کلانی هم در زمینه هتلداری انجام داده و هتل‌های زنجیره‌ای CR۷ تحت مالکیّت و اشراف او هستند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند