کدخبر: ۲۹۸۲۵۰ لینک کوتاه

لو رفتن قراردادها و انتقاد استقلال از هیات فوتبال

اقتصاد نیوز: در روزهای اخیر لیست قراردادهای مالی بازیکنان استقلال توسط برخی از رسانه ها منتشر شده و واکنش هایی را به همراه داشته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، در واکنش به انتشار ارقام قرارداد بازیکنان در برخی رسانه‌ها، باشگاه استقلال توضیحاتی را در این ارتباط ارائه کرد. سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت: «دلیل انتشار مبلغ قراردادهای بازیکنان تیم استقلال توسط برخی رسانه‌ها (گذشته از آنکه برخی از مبالغ صحیح نیست) به نبود فضا و حریم مناسب در هیات فوتبال تهران مربوط می‌شود. اعضای باشگاه استقلال جهت ثبت قراردادهای خود به عنوان (مراجعه کننده) به هیات فوتبال رفتند ولی متاسفانه به دلیل محل استقرار نامناسب عکاس‌ها و خبرنگارها نسبت به اسناد چنین اتفاقی رخ داده است. از هیات فوتبال استان تهران انتظار می‌رود به دلیل ورود اسناد مهم باشگاه‌ها در فصل نقل‌وانتقالات به آن ساختمان شرایطی را فراهم کند که حداقل پیش‌بینی لازم درباره فاصله نماینده رسانه‌ها با میز امضا درنظر گرفته شود. شاید از نظر حرفه‌ای به رسانه‌های مورد نظر بابت انتشار این نوع اخبار نتوان خرده گرفت اما بدون تردید منجر به تجدیدنظر در ارتباطات و تعاملات آینده خواهد بود.»

بر اساس اعلام بعضی از رسانه‌ها، مبلغ قرارداد بعضی از بازیکنان استقلال که هنگام ثبت قراردادشان در هیات فوتبال استان تهران مشاهده شده، به این شرح است:

وریا غفوری، علی کریمی و حسین حسینی: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

مرتضی تبریزی: ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

فرشید باقری: ۲ میلیارد تومان

سیاوش یزدانی: ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند