کدخبر: ۲۹۸۴۷۶ لینک کوتاه

اجرای ۲۰۰۰ پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه

اقتصادنیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد که ۲ هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری در دستور کار است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ رضا پورشمسی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه در حوزه خبرنگار و خبر دیدگاه مجموعه سپاه الغدیر و بسیج استان مشخص است گفت: خبرنگار سفیران و نمایندگان آحاد جامعه هستند و می‌توانند از حقوق مردم دفاع و از مسئولان نسبت به عملکردشان سؤال کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: خبرنگار عامل پیشرانی است که می‌تواند مسئول را مسئول نگه دارد و مورد سؤال قرار دهد زیرا مسئولان در حوزه مسئولیت خود باید مورد سؤال قرار گیرد و پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: در کشور ما حوزه خبرنگاری چالش‌های حادتری دارد و خبرنگار در نظام جمهوری اسلامی سخت‌تر کار را دنبال می‌کند چون نظام جهانی است که افکار جهانی دارد که می‌خواهد تمدن اسلامی را گسترش دهد.

پورشمسی با اشاره به اینکه وظیفه خبرنگار این است که مسئولان کشور را مسئول نگه دارد اظهار داشت: یک رسالت سنگین بر عهده خبرنگاران در جمهوری اسلامی قرار داده که پرداختن به مسائل مختلف با سؤال کردن از مسئولان است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد تشکیل شده که جامعه رسانه‌ای استان را متعالی سازد گفت: این مجموعه در سپاه استان یزد تشکیل شده تا رسانه‌های استان را به تحرک وادارد تا در نظام جمهوری اسلامی مسئولان را بیشتر مورد سؤال قرار دهند و مطمئناً دنبال سیاسی بازی نیست.

وی با اشاره به نقش مردم در پیروزی و بقاء انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: نگاه مجموعه سپاه این است که همه مردم انقلابی هستند مگر عده اندکی و دوم اینکه اگر انقلابی وجود دارد و به چهل ساله دوم رسیده و سخت‌ترین شرایط را پشت سر گذاشته به خاطر مردمی بودن این انقلاب است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به یکی از طرح‌های سپاه در استان، اظهار داشت: 2 هزار پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری در دستور کار است که امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل در این زمینه‌ها فعالیت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سپاه الغدیر استان یزد 450 منزل در مناطق سیل‌زده را حمایت می‌کند افزود: بازسازی روستاهای مناطق سیل‌زده توسط سپاه الغدیر استان یزد در سال جاری نیز پیگیری و دنبال می‌شود.

پورشمسی به برنامه کافه شهدا در بافت تاریخی یزد اشاره کرد و گفت: فرهنگ و تمدن شهر تاریخی یزد که امروزه به ثبت جهانی رسیده باید به شکلی باشد که به جهانیان معرفی شود و برگزاری کافه شهدا در مناطق تاریخی شهر یزد با این هدف ایجاد شد و در این حوزه نیازمند کمک‌های بیشتری داریم که بتوانیم فعالیت‌های مستمر و سالیانه‌ای را برگزار کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند