کدخبر: ۲۹۹۸۱۱ لینک کوتاه

جدید ترین عکس از خوش خنده ترین مجری ایرانی

اقتصاد نیوز:عکس جدیدی از یکی از محبوبترین مجری های ایران و رکورددار ممنوع‌التصویری در رادیو و تلویزیون کشور منتشر شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از اسپوتینگ، محمود شهریاری را می توان یکی از مسلط ترین و خوش خنده ترین مجریان  ایرانی نامید که تا به حال در رادیو و تلویزیون ایران فعالیت داشته است. او به عنوان چهره ای که در دنیای واقعی محبوب است، در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت و حضور پررنگی دارد.

او در سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در رادیو و تلویزیون شروع کرد. شروع  فعالیت او از رادیو بود و برنامه پرطرفداری به نام "سلام صبح بخیر" را از رادیو اجرا می کرد که با استقبال بسیار زیاد مردم در آن زمان روبرو شد. فعالیت های محمود شهریاری  در رادیو به همین صورت ادامه داشت تا اینکه در تلویزیون به عنوان مجری حضور یافت و برنامه های مختلفی را از آن زمان تا به حال اجرا نموده است.

علت کم کاری شما در تلویزیون چیست؟

محمود شهریاری

من سال ۱۳۸۴ از تلویزیون بازنشسته شدم اما تنها علت عدم حضورم در تلویزیون این مسئله نیست بلکه همواره موانعی پیش می آمد که جلوی اجرای من را می گرفت و به قول خودمانی ممنوع التصویر می شدم. بارها این اتفاق برای من روی داد و در دوره های مختلف، بیش از زمانی که اجرا کنم ممنوع التصویر بودم. پس از آن، مسئولین رادیو تلویزیون خود اطلاع می دادند که ممنوعیت برداشته شده و دوباره می توانم به اجرا بپردازم. من هیچ گاه علت ممنوعیت و برداشته شدن این ممنوعیت را متوجه نشدم.

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند