کدخبر: ۳۰۰۳۰۲ لینک کوتاه

درخشش غافلگیرکننده بازیکنان خروجی استقلال

اقتصاد نیوز:بازیکنانی که در این فصل از استقلال جدا شدند، عملکرد فوق‌العاده در شروع لیگ داشتند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، در هفته‌ای که استقلال شکست خورد، بازیکنان جدا شده این تیم نمایش ویژه‌ای داشتند تا حسرت آبی‌ها بیشتر شود. مهدی رحمتی کلین‌شیت کرد، فرشاد محمدی‌مهر پاس‌گل داد، روح‌الله باقری گل زد، امید نورافکن در یک‌ نیمه حضور در ترکیب سپاهان 2 گل ساخت، سهرابیان و تیموری هم عملکرد خوبی داشتند.

روح‌الله باقری در اولین بازی برای پدیده گل زد. باقری از وسط زمین صاحب توپ شد و تا محوطه جریمه پیکان با توپ رفت. در نهایت هم با شوتی تماشایی به گوشه دروازه شیخ‌ویسی، گلش را جشن گرفت. استقلال در نیم‌فصل دوم فصل قبل فقط در دو مسابقه به باقری بازی داده بود.

 

فرشاد محمدی‌مهر که فصل گذشته مجموعا یک پاس‌گل در استقلال داده بود، در اولین بازی فصل جدید با پیراهن شهر خودرو، پاس اولین گل این تیم را به یونس شاکری داد.

مهدی رحمتی در اولین مسابقه‌ای که پیراهن شهرخودرو را به تن کرد، طبق آمار متریکا بیشتر از همه دروازه‌بان‌های هفته، شوت مهار کرد. رحمتی در این مسابقه با مهار 7 شوت در چارچوب، کلین‌شیت ثبت کرد. شوت‌هایی که چند تا از آن‌ها اگر واکنش فوق‌العاده رحمتی نبود، حتما گل می‌شد.

آرمین سهرابیان هم نمایش نسبتا خوبی در شروع لیگ داشت. در فریم زیر مشاهده می‌کنید که سهرابیان چطور جلوی گل شدن توپی که از فاصله نزدیک زده شد را گرفت. توپی که اگر گل می‌شد، شاید کام‌بک سایپایی‌ها هم اتفاق نمیفتاد.

استقلال به جز سهرابیان، دفاع چپ دیگر فصل قبل را فروخت و مجبور شد برای خرید یک دفاع چپ‌خارجی به دلار هزینه کند. هر سه دفاع چپ استقلال هم شروع خوبی در فصل جدید داشتند. میثم تیموری که یک پاس‌کلیدی داد. سپاهان هم دو گل از 3 گل‌اش به شاهین را با پاس امید نورافکن به ثمر رساند. البته نورافکن در تیم قلعه‌نویی به عنوان هافبک بازی کرد و فقط 45 دقیقه در زمین حضور داشت.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند