کدخبر: ۳۰۰۳۳۲ لینک کوتاه

پلاسکو جدید هنوز پروانه ساخت ندارد

اقتصادنیوز : شهردار منطقه ۱۲ گفت: بنیاد مستضعفان به عنوان مالک بنای جدید پلاسکو برای ادامه فعالیت های ساختمانی پروانه ساختمانی بگیرد. به

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،علی محمد سعادتی در پاسخ به این پرسش که به تازگی رئیس جدید بنیاد مستضعفان با کسبه ساختمان پلاسکو دیداری داشته و در آن به کسبه قول داده شده سرعت فعالیت های ساختمانی افزایش پیدا کند آیا از جزئیات این جلسه آگاهی دارد گفت: ما هم از این موضوع که هر چه سریعتر ساختمان جدید پلاسکو تعیین تکلیف شود و کسب از بلاتکلیفی خارج شوند استقبال می کنیم اما از بنیاد مستضعفان نیز درخواست داریم هر چه زودتر مدارک فنی خود را به شهرداری ارائه دهند تا پروانه ساختمانی برای این ساختمان صادر شود.

وی افزود: تا امروز برای پیشرفت عملیات ساختمانی و کمک به مردم مساعدت های لازم را انجام داده ایم اما بنیاد نیز به عنوان مالک به وظایف خود عمل کرده و اقدام به دریافت پروانه ساخت کند.

شهردار منطقه ۱۲ در ادامه به جلسه شهردار تهران، وزیر ارتباطات، فرمانده انتظامی تهران، معاونین و مدیران شهردار با موضوع میدان امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: آنچه مورد توافق وزارت ارتباطات، نیروی انتظامی و شهرداری قرار گرفت افزایش سهم عابران پیاده در این میدان بود.

وی افزود: باید فرصت حضور شهروندان در این میدان مرکزی که دارای موزه های بسیاری مانند موزه ایران باستان، عبرت، پست و میدان مشق و...، است، بیشتر شود. با توجه به اینکه این میدان دارای سابقه ای تاریخی است.

سعادتی با اشاره به احداث خانه شهر در میدان امام خمینی(ره)، گفت: وزارت ارتباطات نیز موافقت خود را برای انتقال بخشی از فعالیت های ساختمان مخابرات اعلام کرد مشروط بر اینکه کار کارشناسی دقیق با جزئیات انجام شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند