کدخبر: ۳۰۰۳۶۰ لینک کوتاه

طراحی جالب پورشه تایکان / ۴ مانیتور روی داشبورد جلو + تصاویر

اقتصاد نیوز:پورشه تایکان نخستین خودروی تمامی برقی این برند خواهد بود که هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده اما هر روز اطلاعات جدیدی از آن درز پیدا می‌کند.

به گزارش اقتصاد نیوز،  روز گذشته پورشه یک تیزر ویدیویی از طراحی داخلی پورشه تایکان منتشر کرد. با توجه به این ویدیو می‌توان متوجه شد که داخل تایکان انبوهی از تکنولوژی وجود دارد و طراحی آن کاملا منحصر به فرد است. در داخل این خودرو و تنها در بخش جلو ۴ مانیتور لمسی وجود دارد که یکی از آن‌ها ۱۶.۸ اینچی است. این مانیتور در اختیار راننده قرار دارد و اطلاعات لازم را به نمایش می‌گذارد. یک مانیتور لمسی دیگر نیز مقابل سرنشین قرار دارد که باعث جذابیت طراحی داخلی کابین این خودرو و جلب توجه شده است.

tycan1

با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده امکان پخش فیلم آنلاین روی این مانیتور وجود دارد. هنوز اطلاعات دقیقی در این باره که پورشه با کدام رسانه تصویری برای پخش فیلم‌های آنلاین به نتیجه می‌رسد وجود ندارد. البته قرارگیری چنین مانیتور و همچنین پخش فیلم می‌تواند باعث پرت شدن حواس راننده شود. لازم به ذکر است با توجه به این که پورشه تایکان خودرویی پرقدرت است خطر استفاده از مانیتور برای پخش فیلم و احتمال تصادفات نیز بالاتر می‌رود.

taycan2

به طور کلی پخش فیلم در پورشه تایکان موردی نیست که از برند پورشه انتظار می‌رود اما ساخت خودرویی کاملا متفاوت و برقی نیز از پورشه انتظار نمی‌رفت و این نخستین تجربه پورشه در این زمینه است. این نکته را نیز باید گفت که هنوز اطلاعات دقیق‌تری درباره سایر جزئیات و بخش‌های دیگر کابین منتشر نشده است و باید تا ۴ سپتامبر و زمان رونمایی رسمی از پورشه تایکان منتظر ماند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند