کدخبر: ۳۰۰۴۲۴ لینک کوتاه

انصاری‌فرد بعنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد

​اقتصاد نیوز:اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بررسی گزینه‌های مختلف برای جانشینی ایرج عرب، مدیرعامل پیشین باشگاه‌های راه آهن و پرسپولیس را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کرده اند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تابناک، پس از آنکه ایرج عرب از مسئولیت اش در باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و وزیر ورزش و جوانان هم صبح امروز سه شنبه رسما استعفای او را تایید کرد.

در هفته‌های گذشته که بحث استعفای ایرج عرب مطرح شده بود، گزینه‌های زیادی رایزنی برای حضور در باشگاه پرسپولیس را با وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره آغاز کردند و جلساتی هم در این زمینه برگزار شد، اما در نهایت مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به عنوان گزینه نهایی انتخاب شد. 

در این مدت از حمیدرضا گرشاسبی، رضا درویش، علی رغبتی، مهدی محمد نبی و ... به عنوان گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نام برده شد، اما در نهایت اعضای هیات مدیره محمدحسن انصاریفرد را به عنوان گزینه خود انتخاب کردند. انصاریفرد که بازیکن پیشین پرسپولیس است، یک دوره مدیرعاملی این باشگاه را برعهده داشت و در مقطعی هم مدیرعامل باشگاه راه آهن بود. اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای انتخاب جانشین عرب به توافق رسیده اند و قرار است در صورت تایید وزارت ورزش محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی شود.

به عنوان آخرین خبر گفته می شود، محمد حسن انصاری‌فرد که گزینه اصلی جانشینی ایرج عرب در پرسپولیس است، صبح امروز (سه‌شنبه) در این باشگاه حضور پیدا کرد. قرار است انصاری‌فرد در جلسه امروز هیات مدیره این باشگاه رسما به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی شود. گفته می‌شود وزیر ورزش هم موافق این موضوع است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند