کدخبر: ۳۰۲۰۵۰ لینک کوتاه

«خندوانه» پخش خواهد شد

اقتصاد نیوز: معاون سیما خبر از پخش مجدد برنامه خندوانه داد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از صبا، مرتضی میرباقری معاون سیما از جمله سریال های قابل توجه سیما که در نوبت پخش قرار دارند اینگونه معرفی کرد: به ترتیب شبکه ها می توان به «ترور خاموش» با موضوع پرونده های ویژه و حساس امنیتی، قسمت دوم «محکومین»، «۸۷ متر»، «آسمان هوای باران دارد» و سریال استراتژیک و انقلابی «نفوذ» و «پایتخت ٦» در شبکه یک سیما اشاره کرد. شبکه دوم سیما نیز پخش چند سریال شاخص را در دستور کار قرار دارد که عبارتند از «مرضیه»، «از سرنوشت»، «بچه مهندس ۳». شبکه سه که هم اکنون در حال پخش سریال «دریا نزدیک است» است، این سریال ها را در نوبت پخش دارد: «ستایش ۳»، «سرباز»، «بهترین سال های زندگی ما» و «فوق لیسانسه ها».

«خندوانه» پخش خواهد شد

وی همچنین خبر داد: تصویربرداری دو سریال الف ویژه «موسی(ع)» و «سلمان» در ۶ ماهه دوم سال آغاز خواهد شد که نقطه عطفی در تولید مجموعه های نمایشی خواهند بود.

به گفته وی، همچنین سه سریال فاخر «طلاق»، «جشن سربرون»، «شارع الحمراء»(درباره مقاومت لبنان) در مرحله تولید و پیش تولید قرار دارند.

میرباقری در پایان اعلام کرد: مسابقه ایران شناسی «سبقت» از شبکه یک، نمایشی عمو پورنگ و برنامه «یار دبستانی من» از شبکه دو، «آبادان»، «میدون» با موضوع توسعه کارآفرینی، «اعجوبه های کوچک» با محوریت استعدادیابی نوجوانان، «پلاسما یا ایرانیوم» درباره فناوری در شبکه سه، «قالیچه پرنده» با موضوع حمایت از کسب و کار در شبکه پنج، جنگ خانوادگی با نام «شصت تا صد»، مسابقات مهارت رانندگی با نام «دست فرمون»، «تهمتن» با محوریت رقابت ورزشکاران مشهور و مسابقه استعدادیابی مجریان «مجری شو» و «خندوانه» از شبکه نسیم، مسابقه بزرگ مهارتی در شبکه آموزش، مسابقه بزرگ استعدادیابی «ضحا» در شبکه قرآن، «سوریخ» با محوریت سبک زندگی و لیگ پزشکان در شبکه سلامت و مسابقه «لیگ مدارس» در شبکه امید از دیگر تولیدات تلویزیون است.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند