کدخبر: ۳۰۲۰۶۸ لینک کوتاه

معاون اول رئیس جمهوری اعلام کرد؛

اختصاص اعتبار به نیروی انتظامی

اقتصادنیوز؛ معاون اول رئیس جمهوری مصوبه اختصاص مبلغ ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را به وزارتخانه‌های کشور، امور اقتصادی و دارائی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد. این مصوبه امروز برای اجرا به وزارتخانه‌های کشور، امور اقتصادی و دارائی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، "اسحاق جهانگیری" روز شنبه مصوبه اختصاص اعتبار به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را که به منظور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه از طریق تأمین تجهیزات و امکانات مربوط در جلسه هیات دولت به تصویب رسیده بود،  ابلاغ کرد.

بر همین اساس، ‌هیات وزیران در جلسه سیزدهم شهریورماه ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص مبلغ ۳۳۰ میلیارد ریال به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد.

بر اساس این مصوبه، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موظف است گزارش عملکرد این تصویب‌نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و مدیریت بحران کشور ارائه کند.

معاون اول رئیس جمهوری مصوبه اختصاص مبلغ ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را به وزارتخانه‌های کشور،  امور اقتصادی و دارائی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

این مصوبه امروز برای اجرا به وزارتخانه‌های کشور،  امور اقتصادی و دارائی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند