کدخبر: ۳۰۳۹۶۴ لینک کوتاه

ترافیک فوق سنگین در جاجرود و تهران- پردیس

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محورهای شرق استان تهران سنگین و پر حجم در جریان است.

به گزارش اقتصادنیوز، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شرق استان تهران، اظهار کرد: هم اکنون آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین و پر حجم در جریان است و خودروها به مرور در حال عبور از این جاده به سمت تهران هستند.

وی گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور فیروزکوه به سمت تهران سنگین و پرحجم است و خودروها به مرور درحال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

محبی با بیان اینکه تردد در محور جاجرود و آزادراه تهران-پردیس به دلیل ورود حجم بالایی از خودروها فوق سنگین و شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم، بیان کرد: به دلیل عبور 2 جاده اصلی هراز و فیروزکوه از شرق استان و و ود حجم بالایی از خودروها به سمت تهران در دو محور آزادراه تهران_پردیس و جاجرود با پس زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.

فرمانده پلیس های ویژه شرق استان تهران ضمن بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، خاطرنشان کرد: هموطنان با رعایت مدیریت زمان سفر، قبل از آغاز مسافرت خود از وضعیت راه ها مطلع و سپس اقدام به آغاز سفر کنند و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن را برای خود و دیگر هم‌وطنان ما رقم بزنند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند