کدخبر: ۳۰۴۷۰۹ لینک کوتاه

واکنش پروانه سلحشوری به حمایت علی لاریجانی

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: این حرکت و واکنش صبح امروز دکتر لاریجانی نشان داده است که اقتدار مجلس برای ایشان از اهمیت فراوانی برخوردار است.

به گزارش اقتصادنیوز، پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: حمایت‌های بی‌دریغ صبح امروز دکتر لاریجانی در صحن علنی مجلس نسبت به هجمه‌های سازمان یافته‌ای که علیه اینجانب شکل گرفته بود و پس از آن اتفاقات و بی‌اخلاقی‌های غیر قابل تصوری که علیه اینجانب بوجود آمده بود ، قابل توجه بود.

وی در ادامه افزود: معتقدم، که تاکنون چنین هجمه‌هایی با این‌گونه ادبیات سخیف ، علیه کسی سابقه نداشته است و در حقیقت منتظر بودم، که همکاران بنده در خانه ملت نسبت به این هجمه‌ها واکنش نشان دهند و یا اینکه در این رابطه صحبتی داشته باشند.

از ریاست مجلس انتظار می‌رفت که به مسئله بی‌اخلاقی‌ها ورود کنند

نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر به سخنان صبح امروز دکتر لاریجانی در صحن علنی مجلس اشاره و تصریح کرد: دکتر لاریجانی در همان ابتدای صحبت‌های خود مسائل و موضوعات گوناگونی را مطرح کردند و یکی از مسائلی را هم که به میان آوردند؛ در رابطه با بی‌اخلاقی‌های چند روز گذشته بوده است، که شکل گرفته بود.

عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه افزود: واقعا از ریاست مجلس این انتظار می‌رفت که به بی‌اخلاقی‌هایی که علیه بنده و ساحت مجلس صورت گرفته بود، ورود کنند؛ و انصافا دکتر لاریجانی در این رابطه سنگ تمام گذاشتند.

از دکتر لاریجانی به دلیل دفاع از اینجانب تقدیر و تشکر می‌کنم

سلحشوری ضمن تقدیر و تشکر از ریاست مجلس به سبب صحبت‌هایی که صبح امروز در دفاع از وی انجام دادند، اشاره و تاکید کرد: بابت صحبت‌هایی که دکتر لاریجانی صبح امروز در صحن علنی مجلس در دفاع از اینجانب انجام داده اند؛ تقدیر و تشکر می‌کنم.

اقتدار مجلس برای ریاست مجلس از اهمیت والایی برخوردار است

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: این حرکت و واکنش دکتر لاریجانی نشان داد که اقتدار مجلس برای‌ ایشان از اهمیت فراوانی برخوردار است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید از دکتر لاریجانی بخاطر همه مسائل به ویژه مباحث مربوط به اینجانب که صبح امروز در صحن علنی مورد بحث قرار دادند، تقدیر و تشکر کنم.

دفاع این چنینى دکتر لاریجانی از مجلس مایه دلگرمی نمایندگان شده است

وی در پایان ضمن انتقاد از کسانی که از آنها انتظار می رفت نسبت به هجمه های اخیر واکنش نشان دهند، اشاره و اظهار کرد: در جایی که از افراد دیگری انتظار می‌رفت به هجمه‌ها علیه بنده ورود کنند، در حقیقت دفاع و ورود این چنینى دکتر لاریجانی مایه دلگرمی نمایندگان شده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند