کدخبر: ۳۰۶۱۹۰ لینک کوتاه

حال «برنی سندرز» دقایقی پس از مرخصی از بیمارستان + فیلم

اقتصادنیوز؛ برنی سندرز نماینده مردم ایالت «ورمونت» در مجلس سنای آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور بعد از ترخیص از بیمارستان با انتشار یک فیلم در فضای مجازی، از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «برنی سندرز» سناتور شناخته شده و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا که به دلیل مشکل قلبی بستری شده بود، بعد از از مرخص شدن از بیمارستان یک فیلم کوتاه برای حامیانش منتشر کرد.

این قانونگذار شناخته شده کنگره آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات سوم نوامبر۲۰۲۰ (۱۳ آبان ماه سال ۱۳۹۹) ابتدا در صفحه توئیتر خود نوشت: «من می‌خواهم از پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان دسرت اسپرینگز (شهر لاس وگاس) به خاطر مراقبت پزشکی فوق‌العاده‌شان تشکر کنم. بعد از دو روز نیم بستری شدن در بیمارستان، من خیلی سرحال هستم و بعد از گذراندن یک زمان کوتاه استراحت، آماده برگشتن به سرکار (ازسرگیری مبارزات انتخاباتی) خواهم بود».

برنی سندرز همچنین به همراه همسرش یک فیلم در صفحه فضای مجازی خود منتشر کرد و از هوادارانش تشکر کرد.

سناتور ایالت ورمونت گفت: «سلام به همگی. ما در لاس وگاس هستیم. همین چند ساعت قبل از بیمارستان مرخص شدم و حالم خیلی بهتر شده است. فقط می‌خواهم از شما به خاطر عشق و محبتتان تشکر کنم، به زودی شما را در کارزار انتخاباتی خواهم دید».

در این فیلم، همسر برنی سندرز هم خطاب به حامیان او گفت: «از همه شما ممنونم (شما) واقعا باعث ایجاد تغییر مثبت (در قضیه بیماری سندرز)  شدید».

شامگاه پنجشنبه سخنگوی ستاد انتخاباتی این سناتور ارشد و نامزد انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که حال سندرز خوب است و او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات حضور می‌یابد.

رسانه‌های آمریکایی عصر چهارشنبه در خبری فوری از بستری شدن سندرز ۷۸ ساله و لغو تمام فعالیت‌های انتخاباتی او به دلیل مشکل قلبی خبر داده بودند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند