کدخبر: ۳۰۹۳۴۳ لینک کوتاه

امام جمعه موقت بیرجند:

دستگیری مدیر آمدنیوز سیلی به آمریکا بود

امام جمعه موقت بیرجند گفت: دشمنان اسلام به ویژه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در جریان دستگیری مدیر شبکه معاند آمدنیوز سیلی خوردند و این اقدام بزرگ زمینه‌ای برای توسعه اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در دیگر صحنه‌هاست.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ غلامحسین نوفرستی در خطبه‌های نمازجمعه بیرجند در مصلای المهدی (عج) افزود: امیدواریم شاهد پیشرفت‌ها در این حوزه باشیم تا در موقعیت‌های دیگر هم سیلی بزرگی به دشمنان اسلام و انقلاب بزنیم.

وی گفت: پیروزی اطلاعاتی و امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان دستگیری «روح‌الله زم» دستاورد بزرگ عملیاتی و اطلاعاتی است چون این فرد در خدمت به استکبار و دشمنان نظام و انقلاب بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: زم بعد از فرار از کشور مورد طعمه سیستم‌های اطلاعاتی و سیاسی غرب و ایالات متحده آمریکا قرار گرفت ولی فرزندان این مرز و بوم سیلی بزرگ دیگری به دشمن و ایادی او نواختند.

وی اظهار داشت: فرهنگ لیبرال قصد دارد بشر را به رهابودن بکشاند و قرآن می‌فرماید هرکس مطیع خدا و پیامبر شود و هر دستور پیامبر را دستور خدا بداند و از خدا بترسد، اهل ایمان است.

حجت الاسلام نوفرستی گفت: ترس از خدا با ترس از دیگران متفاوت است چون ترس از خدا به انسان عظمت و شکوه می‌دهد و کسی که از خدا می‌ترسد دنیا برایش، کوچک است.

وی ترس از خدا را زمینه‌ساز رستگاری در همه حوزه‌ها دانست و افزود: کسی که از خدا بترسد هیمنه دیگران در او اثر نمی‌کند.

امام جمعه موقت بیرجند چهارم آبان و روز وقف را از مناسبت‌های هفته ذکر و اضافه کرد: جلسات امام حسین (ع) در طول تاریخ با نیت‌های خالص مردم اداره می‌شده و رضاخان ملعون تلاش کرد فرهنگ وقف نابود شود.

وی گفت: همه ما باید از این سنت الهی استقبال کنیم، چون وقف سرمایه‌گذاری الهی است.

حجت الاسلام نوفرستی با یادآوری اعتراض و افشاگری امام خمینی (ره) علیه کاپیتولاسیون در چهارم آبان 1343 ادامه داد: امام فرمودند این باعث تاسف است که اگر یک سرباز آمریکایی به بزرگترین شخصیت کشور توهین کند، کسی حق حق ندارد با او برخورد کند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند