کدخبر: ۳۰۹۸۹۲ لینک کوتاه

سرقت موبایل در ایران با استفاده از گاز اشک آور ! +عکس

اقتصاد نیوز:سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت دو سارق زورگیر خبر داد که حین سرقت از گاز اشک‌آور استفاده می‌کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز، سرهنگ علی کارخانه صبح امروز در نشست خبری با اشاره به بازداشت دو سارق زورگیر، درباره جزئیات این خبر به خبرگزاری تسنیم گفت: شب گذشته سه شهروند با مراجعه به کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند تلفن‌همراه آنها توسط دو سارق زورگیر به سرقت رفته و سارقان حین سرقت از اسپری اشک‌آور استفاده کرده‌اند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: مالباختگان موفق شده بودند مشخصات موتورسیکلت سارقان را به خاطر بسپارند که این مشخصات به تمام گشتهای انتظامی کلانتری‌های تابعه اعلام و تعداد گشتهای انتظامی در محدوده سرکلانتری افزایش یافت.

وی تصریح کرد: نهایتاً ساعت ۲۰ شب گذشته مأموران کلانتری ۱۰۵ سنایی حین گشت‌زنی در محدوده خیابان سنائی سارقان مذکور را مشاهده کرده و در یک عملیات پلیسی موفق شدند هر دو سارق را دستگیر کرده و در بازرسی بدنی از آنها یک قبضه سلاح سرد و یک قوطی گاز اشک‌آور و هشت دستگاه گوشی سرقتی کشف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری سنایی منتقل شدند و هر دو متهم با دستور قضایی برای کشف جرائم مشابه در اختیار کلانتری ۱۰۵ سنایی قرار دارند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند