کدخبر: ۳۱۴۰۴۴ لینک کوتاه

ورود شرکت «مک دونالد» به بازار بازی‌های دیجیتالی

اقتصاد نیوز:کمپانی مک دونالد به منظور آن که از دنیای مجازی و صنعت دیجیتال دنیا عقب نماند، در اطلاعیه‌ای از طراحی و تولید بازی‌های دیجیتالی خود مخصوص تلفن‌های همراه و سیستم‌های عامل آندروید و iOS خبر داده است که البته برخی از این بازی‌ها صرفا در لپ‌تاپ کاربران مورد‌استفاده خواهند بود.

به گزارش اقتصاد نیوز،نکته جالب توجه اینجاست که به همراه هریک از این بازی‌ها ویدئوهای انیمیشنی تبلیغاتی ویژه «مک دونالد» نیز پخش می‌شود که هر‌کدام از آنها دارای سناریو و داستان‌های مهیج نیز هستند. بنابراین مخاطبان احساس نمی‌کنند تبلیغات مستقیم در این راستا انجام می‌شود و به نوعی یک تبلیغات زیرپوستی نامحسوس وجود دارد.

از این‌رو تیم حرفه‌‌ای و متخصصی برای این بخش از تبلیغات «مک دونالد» فعالیت می‌کنند که از کارآیی و خلاقیت بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی دیگر از نقاط قوت این بازی‌های جدید «مک دونالد» نوع ساختار اولیه آنهاست. به‌گونه‌ای که این بازی‌ها می‌توانند هر مخاطبی را در هر گروه سنی درگیر کرده و به سوی خود جذب کنند.

ویدئوهایی که برای این بازی‌ها در نظر گرفته شده، مسابقات خلاقیت و هوش در سنین مختلف را نیز در خود جای داده که مراحل برگزاری مسابقات و اعلام نتایج آنها به‌صورت آنلاین در سایت رسمی «مک دونالد» صورت می‌گیرد. از دیگر مزیت‌های این طرح تبلیغاتی جدید، قدرت بالای نرم‌افزاری آن است که در هر مدل تلفن همراه و لپ‌تاپ قابل دسترسی خواهد بود. همچنین مشتریان از طریق حضور در رستوران‌های «مک دونالد» نیز می‌توانند از این بازی‌ها و برنامه‌های مربوطه استفاده کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند