کدخبر: ۳۱۴۱۶۱ لینک کوتاه

هشدار استانداری تهران به فدراسیون فوتبال !

​اقتصاد نیوز:معاون عمرانی استانداری تهران گفت: از نگاه ما برگزاری مسابقات در تهران ممنوعیت دارد و اگر کسی غیر از این عمل کند عواقب بعد آن متوجه همان مجموعه است و پیگیری قانونی هم دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز، محمد تقی‌زاده، معاون عمرانی استانداری تهران در گفت‌وگو با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» در خصوص شرایط آلودگی هوا تهران و برگزاری مسابقات ورزشی گفت: پس از برگزاری جلسه کمیته اضطرار تصمیم گرفتیم و اعلام کردیم که هرگونه برگزاری مسابقات و فعالیت‌های ورزشی در اماکن و فضای باز ممنوعیت دارد و با توجه به اینکه شاخص‌های آلودگی همچنان بالا است هنوز در شرایط اضطرار قرار داریم و ممنوعیت به قوت خودش باقی است.

معاون عمرانی استانداری تهران ادامه داد: آنچه قوانین و مقررات می‌گوید، مرجع تصمیم‌گیری و اظهار نظر در این زمینه کمیته اضطرار است، بنابراین همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها مکلف به رعایت آن هستند. اینطور نیست که بگوییم نظر دستگاه خاصی است و مجموعه دستگاه‌هایی که قانون‌گذار مشخص کرده در کمیته اضطرار عضو هستند و براساس شاخص آلاینده‌ها تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنند و این تصمیم هم یکی از مصوبات جلسه روز گذشته بود. 

تقی‌زاده در خصوص اینکه سازمان لیگ اعلام کرده است بازی‌های تهران برگزار می‌شود، عنوان کرد: از نگاه ما برگزاری مسابقات امروز در تهران لغو است و ممنوعیت دارد اگر کسی غیر از این عمل کند عواقب بعد آن متوجه همان مجموعه است و پیگیری قانونی هم دارد. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند