کدخبر: ۳۱۴۵۹۱ لینک کوتاه

مدارس کدام استان‌ها فردا سه شنبه تعطیل هستند؟

اقتصادنیوز : در این گزارش به بیان این موضوع می‌پردازیم که مدارس کدام استان‌ها فردا سه شنبه ۱۲ آذر تعطیل هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازمیزان، در این گزارش به بیان این موضوع می‌پردازیم که مدارس کدام استان‌ها فردا سه شنبه ۱۲ آذر تعطیل هستند. 

مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: مدارس تهران فردا سه شنبه در تمامی مقاطع دایر می‌باشد و با توجه به پیش بینی بارش باران طی امشب و پاک شدن هوا تصمیمی بر تعطیلی مدارس نداریم.

مدارس همدان فردا تعطیل شد

 رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان به علت برودت هوا طی فردا سه شنبه ۱۲ آذر خبر داد.

مدارس تمامی مقاطع مشهد فردا سه شنبه تعطیل شد

با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا، فردا سه شنبه ۱۲ آذرماه، مهد‌های کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است.

این تصمیم در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کاهش تردد‌های درون شهری اتخاذ شده است.

گفتنی ست کلیه مدارس استثنائی در مناطق ذکر شده نیز تعطیل می‌باشند.

دانشگاه‌های مشهد فردا سه‌شنبه تعطیل است

احمد یزدان‌پناه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی گفت: با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی، تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مشهد فردا سه‌شنبه دوازدهم آذرماه تعطیل است.

مدارس اراک فردا تعطیل نیست

با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و بهبود کیفیت هوا، احتمالا تعطیلی مدارس در روز سه شنبه منتفی است و تا این لحظه کمیته بررسی آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس در استان نیز تشکیل نشده است.

در صورت هرگونه تغییر در تصمیم مدیران استانی و تعطیلی مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

آنفولانزا مدارس مه‌ولات را تعطیل کرد

فرماندار شهرستان مه ولات اعلام کرد: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری سرماخوردگی آنفولانزا، فردا سه‌شنبه مدارس مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی و پس فردا چهارشنبه تمامی مدارس شهرستان مه‌ولات تعطیل خواهند بود. 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند