کدخبر: ۳۱۴۹۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس دفتر رئیس دولت:‌‌‌ اتفاقات اخیر هیچ شباهتی به اعتراض نداشت

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در جریانات اخیر، کشور با اتفاقاتی مواجه شد که هیچ شباهتی به اعتراض نداشت؛ آشوبگران از طرف تمام سرویس‌های اطلاعاتی و شبکه‌های رسانه‌ای دشمن حمایت می‌شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی عصر امروز در نشست صمیمی با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی خراسان رضوی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط کنونی بر کسی پوشیده نیست که طبقه متوسط جامعه به دلیل مسائل اقتصادی زیر فشار هستند و برای مقابله با افزایش غیرمتعارف کالاها، باید نظارت‌ها بیشتر شود.

وی افزود: به صورت طبیعی برخی از کالاها در یک مقطع خاص با کمبود مواجه شده و قیمت آن‌ها افزایش می‌یابد لذا دولت تلاش کرده از افزایش قیمت این کالاها جلوگیری شود تا کشور از این مرحله عبور کند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری بیان کرد: پیش‌بینی می‌کردیم که تصمیم سران سه قوه مبنی بر اجرای قانون مدیریت مصرف سوخت چالش‌هایی را برای کشور به دنبال داشته باشد لذا به دلایل مسائل امنیتی سیاسی زمان اجرای این قانون در کشور اعلام نشد.

وی افزود: در جریانات اخیر، کشور با اتفاقاتی مواجه شد که هیچ شباهتی به اعتراض نداشت؛ آشوبگران از طرف تمام سرویس‌های اطلاعاتی و شبکه‌های رسانه‌ای دشمن حمایت می‌شدند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: از تلاش همه نیروهای امنیتی که بگذریم، در مسئله اخیر حضور مردم ناامنی‌ها را خاتمه داد.

واعظی خاطرنشان کرد: امیدوارم توسعه اقتصادی که در خراسان رضوی شروع شده است با حمایت مسئولان و مردم به سرانجام خوبی برسد چرا که اقدامات قابل توجه در عرصه مدیریتی با تلاش یک گروه یا دستگاه به تنهایی پیش نمی‌رود. مردم استان باید حامی این طرح باشند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند