کدخبر: ۳۱۵۶۱۴ لینک کوتاه

به هر اقدام احمقانه‌ای پاسخ کوبنده می‌دهیم

واکنش ایران به ادعاهای تهدیدآمیز مقامات اسرائیل

اقتصادنیوز؛ سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نسبت به ادعاها و تهدیدات نظامی اخیر مقامات رژیم اسرائیل علیه کشور واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به ادعاها و تهدیدات نظامی اخیر مقامات رژیم اسرائیل علیه کشورمان اظهار داشت:  تهدیدات رژیم اشغالگر قدس را نشانه ضعف و ناتوانی این رژیم و با هدف سرپوش گذاشتن بر بحران‌ها و مشکلات داخلی سرمداران آن می‌دانیم؛ رژیمی که شالوده و ماهیت آن در طول ۷۰ سال سابقه اشغالگری بر تهدید و تجاوز بنا شده است.

موسوی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با اتکاء بر قدرت مبتنی بر فرهنگ ایثار و مقاومت مردم خود در دفاع از کیان ایران و امنیت ملی خود لحظه‌ای درنگ و مماشات نخواهد کرد و در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی کوبنده و پشیمان کننده خواهد داد.

***

گفتنی است «نفتالی بنت» وزیر جنگ رژیم اسرائیل دیروز (یکشنبه) در یک نشست تهدیدات و لفاظی‌هایی علیه ایران مطرح کرد و با بیان اینکه اسرائیل مصمم به اخراج ایران از سوریه است، خطاب به ایران گفت: سوریه، ویتنام شما خواهد شد ، در آنجا غرق خواهید شد و خونتان ریخته می‌شود.

بنت تأکید کرد: اسرائیل بدون خستگی کار می‌کند تا زمانی که ایران نیروهایش را از سوریه بیرون ببرد.

از سوی دیگر «اسرائیل کاتص»، وزیر امور خارجه رژیم اسرائیل در اظهاراتی عنوان کرد که این رژیم برای مقابله با توانمندی‌های ایران در حوزه انرژی هسته‌ای چه‌ بسا دست به حمله به ایران بزند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند