کاهش یک میلیونی سفر با مترو

کدخبر: 327060
اقتصادنیوز: رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با اعلام کاهش یک میلیونی سفرهای مترویی شهروندان، در مورد انتشار برخی فیلم‌ و عکس‌ها درباره برخی مسافران مبتلا به کرونا، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، غلام محمدی در حساب توییتری خود با اشاره به انتشار فیلم‌هایی از افتادن برخی افراد در مترو نوشت: عزیزان به شایعه‌ها توجه نکنید. هر مورد مشکوکی مرتبط با کرونا را یقینا اطلاع‌رسانی می‌کنیم، در مترو تهران روزانه میلیون‌ها نفر جابجا می‌شوند و چنین صحنه‌هایی به دلیل ضعف، خستگی، افت فشار و بیماری‌های برخی مسافران در طول سال مکررا رخ می‌دهد و رسانه‌ها باید از سلامت روان مردم صیانت کنند.

وی با انتشار تصاویری از حال نامساعد یک فرد در ایستگاه مترو خط یک نوشت: صبح روز پنجشنبه مسافری در خط یک مترو و در مسیر ایستگاه شاهد - باقرشهر دچار ضعف ناگهانی شد که بلافاصله پس از توقف در ایستگاه شهر آفتاب با همکاری اورژانس تهران مداوای اولیه وی انجام شد و فرد هیچ گونه علائم ابتلا به بیمار کرونا نداشت و مرخص شد.

وی همچنین نوشت: شهروندان گرامی لطفا هر گونه عدول از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توسط نهادهای وابسته به شهرداری در برپایی مراسمات، نمایشگاه‌ها، تجمعات و... را به سامانه 137 منعکس کنند تا سریعا مورد رسیدگی قرار گیرد.

محمدی در یک توییت دیگر خود در مورد سفر همشهریان‌مان با مترو نوشت: سفرهای مترویی شهروندان تهرانی با کاهش بیش از یک میلیون به حدود 800 هزار سفر رسید که این مساله موید افزایش خودمراقبتی مردم است که باید با جدیت ادامه یابد تا کرونا را شکست دهیم.

 

تیتر یک
  • گزارش تحلیلی اقتصادنیوز از آخرین آمار کرونا در ایران

    اقتصادنیوز: آمارهای کرونایی کشور در روز ۲۲ فروردین۱۴۰۰ سه رکورد را به ثبت رساند که مهمترین بخش آن نشان از جهش کم…

از دست ندهید
بلیط هواپیما