کدخبر: ۳۳۷۱۷۰ لینک کوتاه

بستری ۳۲۲ بیمار مشکوک به کرونا در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، عباس موسوی دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۷ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در همین مدت تعداد ۶۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۲۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

این مسؤول تصریح کرد: با کوچک‌ترین علائم که تصور می‌کنید به کرونا مبتلا شدید، برای اطمینان از عدم ابتلا به مراکز منتخب بهداشت در سراسر استان مراجعه کنید.

موسوی یادآور شد:  برای جلوگیری از ابتلا به کرونا ویروس، ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشتی، در خانه ماندن و توجه به فاصله گذاری اجتماعی هوشمند، از حضور غیر ضروری در اماکن عمومی و مراکز تجاری خودداری شود.

وی در پایان گفت: مردم برای غربالگری کرونا به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند