حراج تصاویر سلبریتی‌های هالیوود برای مقابله با کرونا

کدخبر: 338769
اقتصاد نیوز: این روز‌ها بسیاری از ستاره‌های صنعت موسیقی و سینما در سراسر جهان در تلاشند که با هر روش ممکن برای نجات بیماران مبتلا به کرونا تلاش کنند. برگزاری خیریه و جمع آوری کمک‌های مالی نیز از جمله همین تکنیک‌ها است و اکنون قرار است یک عکاس حرفه‌ای با همکاری ستاره‌های هالیوود یک حراجی خیریه برگزار کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایران آرت، یک مجموعه عکس از ستاره‌های هالیوود در تاریخ ۲۸ ماه می‌برابر با ۸ خرداد، به حراج گذاشته می‌شود و قرار است عواید این فروش در اختیار مراکز درمانی یا افرادی قرار گیرد که برای مبارزه با بیماری کرونا به کمک مالی نیاز دارند.

به نقل از انتخاب، عکاس مشهور، مارک سلیگر که برای مجله معروف دنیای موسیقی، رولینگ استون کار می‌کند و البته در حوزه تصویربرداری نیز سوابقی دارد و در مراسم مهمی مانند اسکار حضور داشته است بانی این حراجی است. وی بار‌ها جلد آلبوم‌های موسیقی را عکاسی کرده و در نتیجه به عنوان یک عکاس چیره دست شناخته می‌شود. وی تصمیم به فروش ۲۵ عکس از نمادین‌ترین تصاویر آرشیو خود گرفته است.

عکس‌های منتخب سلیگر شامل تصاویری از جنیفر آنیستون، جنیفر لوپز، برد پیت و بسیاری از ستاره‌های دیگر است. این حراج کاملاً به صورت آنلاین برگزار می‌شود و درآمد حاصل از فروش هر عکس به موسسه خیریه‌ای اهدا می‌شود. وی در این خصوص گفت: "ما احساس کردیم که این روش می‌تواند یک کار عالی برای کمک به مردم باشد. درواقع، گروهی از خرید تصویر افراد محبوب خود لذت می‌برند و گروهی دیگر نیز از عواید این خرید درمان می‌شوند."

برخی از تصاویر به نوعی ارزش تاریخی دارند و برای مثال به پشت صحنه‌های ضبط آلبوم‌های موسیقی یا پشت صحنه یک فیلم مرتبطند بنابراین از این نظر‌ها با ارزش محسوب می‌شوند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما