کدخبر: ۳۴۵۹۰۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

همسر یکی از فوتبالیست‌های معروف مورد هجوم سارقان قرار گرفت + عکس

اقتصاد نیوز: همسر یکی از فوتبالیست‌های معروف لیگ برتر انگلیسی مورد هجوم سارقان قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی قبل اما هیکمن نامزد دمارای گری بازیکن تیم فوتبال لستر سیتی مورد هجوم سارقان قرار گرفت. ۳ سارق مسلح زمانی که همسر این بازیکن در خانه تنها بود به او حمله کردند.

از خانه این بازیکن مقدار زیادی طلا و جواهر و تعدادی ساعت گرانقیمت دزدیده شده است. فشار این سرقت به قدری برای همسر گری زیاد بوده که پس از آن دچار مشکلات و اختلالات روانی شده است.

همسر بازیکن لیگ برتری در دام سارقان افتاد +تصاویر

همسر بازیکن لیگ برتری در دام سارقان افتاد + تصاویر

همسر بازیکن لیگ برتری در دام سارقان افتاد + تصاویر

پلیس انگلیس هفته گذشته این سارقان را دستگیر کرد. سارقان ۵ نفر بودند که ۳ نفر از آن‌ها به خانه هجوم برده و ۲ نفر نیز از بیرون مراقب شرایط بودند. این سارقان پیش از این چند سرقت دیگر هم انجام داده بودند. از روی اثر انگشت به جا مانده آن‌ها بر روی وسایل خانه بازیکن تیم لستر سیتی، این سارقان شناسایی شدند.

پس از محاکمه متهمان در دادگاه، مجازات سنگینی برای آن‌ها در نظر گرفته شد. بیشترین مجازات برای یکی از سارقان در نظر گرفته شده که همسر گری را ۳ بار تهدید به مرگ کرده بود. این سارق به ۸۵ سال حبس محکوم شد. کم‌ترین حکم مجازات هم برای ۲ سارقی بود که جلوی درب خانه وضعیت را کنترل می‌کردند. مجازات این ۲ نفر ۲۵ سال حبس است.

مدتی است که سرقت از خانه فوتبالیست‌های لیگ‌های اروپایی زیاد شده است.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند