کشف ۹۰ تن گوشت فاسد در تهران

کدخبر: 356492
اقتصاد نیوز : سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان تهران از کشف ۹۰ تن گوشت منجمد داخلی تاریخ گذشته در تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان تهران از کشف ۹۰ تن گوشت منجمد داخلی تاریخ گذشته در یکی از سردخانه‌های شهر تهران خبر داد.

مجید محمدیان به خبرنگاران گفت:‌ با توجه به وظایف حاکمیتی اداره نظارت و براساس بازدید انجام شده از یکی از سردخانه های شهر تهران محموله مذکور به دلیل تغییرات شدید ارگانولپتیکی و مخدوش بودن هویت بطور موقت ضبط و مراتب جهت سیر مراحل قانونی به اداره شهرستان ابلاغ خواهد شد.

وی از کلیه بهره برداران خواست به استناد ماده ٣ آیین نامه اجرائی نظارت بهداشتی دامپزشکی نسبت به رعایت ضوابط بهداشتی در تولید و نگهداری انواع فراورده های خام دامی جدیت و توجه لازم را داشته و در صورت عدم رعایت قوانین مراتب از طریق مراجع قضائی پیگیری می شود.

محمدیان همچنین از اجرای ماده ١٤ و ١٧ آیین نامه مذکور توسط مسئولین فنی و بهداشتی خبر داد که به استناد قانون جزو شرح وظایف است.

به گفته وی، تیم های بازرسی اداره کل دامپزشکی استان تهران بصورت شبانه روزی طی بازدیدهای سرزده از سردخانه ها و رستوران های استان نسبت به حفظ سلامت شهروندان اقدام خواهند کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما