فرمانده کل سپاه: در تولید قدرت متوقف نمی‌شویم /سردار حجازی: انتقام خون سردار سلیمانی را می‌گیریم

کدخبر: 363842
اقتصاد نیوز : فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما معادلات استقلال و عزت را درک کرده ایم و می‌دانیم مسیر سعادت جامعه را دشمنان در اختیار ما قرار نخواهند داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز یکشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه پارک ملی هوافضای نیروی هوافضای سپاه در جمع خبرنگاران گفت: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های راهبردی هوافضا نماد روشنی از اعتماد به نفس ملی ایران اسلامی است که بخش عمده‌ای از این پیشرفت‌های شگفت انگیز در دوره تحریم حاصل شده است و نشانگر این واقعیت است که ما توانسته‌ایم از تحریم‌ها فرصت پیشرفت شتاب‌دار در حوزه‌های دفاعی بسازیم.

 

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ گاه در تولید قدرت متوقف نمی‌شویم گفت: ما معادلات استقلال و عزت را درک کرده ایم و می‌دانیم مسیر سعادت جامعه را دشمنان در اختیار ما قرار نخواهند داد.سرلشکر سلامی با بیان اینکه در این نمایشگاه نقشه جامع قدرت بازدارنده نظام را مشاهده می‌کنید افزود: جنگ امروز ما جنگ اراده‌ها است و ملت ایران با شناخت راه و مسیر روشن خود با عزم و اراده‌ای قوی این راه را ادامه می‌دهد.

انتقام خون سردار سلیمانی را می‌گیریم

سردار سید محمد حجازی جانشین فرماندهی سپاه قدس در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این ایام، ایام‌الله است که در حقیقت تفاوت بین ظلمت و نور، حق و باطل، روشنی و سفیدی را به تمام جهان نشان دهد زیرا خداوند اراده کرده است که در این نبرد حق پیروز خواهد شد و باطل نابود است تا وعده خود را به بندگان به‌حق خود محقق کند.

حجازی با اشاره به تفاوت سنگرهای جبهه حق و جبهه باطل در هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: در سنگرهای جبهه باطل شاهد فسق و فساد، رقص و آواز بودیم اما در سنگر حق، دعا، توسل، گریه و نزدیکی به خداوند دیده می‌شد. 

وی با یادآوری شکست حصر آبادان در زمان جنگ تحمیلی گفت: بسیاری باور نداشتند که شکستن حصر آبادان شدنی است اما از آنجا که امام راحل امر فرموده بودند این کار به نتیجه رسید. و دلیل آن ایثار، جانبازی، از خودگذشتگی در جبهه مقاومت بود. که مانند سردارانی چون سردار سلیمانی آرزویی جز شهادت نداشتند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت به دنبال حمایت از مردم بی‌پناه و مظلوم است، ادامه داد: جباران امارات، عربستان، روزنامه صدها بمب بر روی مردم بی‌دفاع یمن می‌ریزند و یا داعشیان در زمان حمله به سوریه هرگونه توحش و جنایتی انجام دادند ولی جبهه مقاومت برای حمایت از مردم مظلوم این کشورها به پا خواست.

حجازی با بیان اینکه آمریکا در جنگ با جبهه مقاومت دلار های فراوانی هزینه کرد ولی چیزی به‌دست نیاورد، تصریح کرد: اگر ما در جبهه مقاومت نباشیم و مبارزه نکنیم خداوند دیگرانی را برای رسالت انتخاب خواهد کرد و ما باید افتخار کنیم که در این جبهه مقابل طاغوتیان ایستاده‌ایم و باید به رغم همه تنگناها، کمبودها و فشارها در این جبهه بمانیم و مقاومت کنیم و سرانجام انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را از آمریکا و دولتمردانش بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: راه امام راحل به عنوان پایه‌گذار مکتب مقاومت و رهبر انقلاب اسلامی به عنوان ولی امر مسلمین در این مبارزه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما