کدخبر: ۳۷۳۵۶۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سایت های برف روبی به صورت صددرصدی تجهیز می شوند

اقتصادنیوز : معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از سایت های برف روبی مناطق یک تا ۴ شهرداری گفت: سایت های برف روبی به صورت صددرصدی تجهیز می شوند و شبانه روزی خدمات رسانی می کنند.

به گزارش اقتصادنیوز ،مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در حاشیه بازدید از سایت‌های برف روبی پهنه شمالی شهر تهران گفت: با توجه به نگاه جدید شهرداری تهران در بحث برف روبی در سال جاری، قرار شد سایت های برف روبی طی چند مرحله از سوی سازمان مدیریت پسماند تجهیز شوند.

وی افزود: ماشین آلات تخصصی سازمان مدیریت پسماند به مناطق اعزام شده، نمک و محلول مورد نیاز پیش‌بینی و تهیه شده و سایت های برف روبی برای نزولات جوی زمستان به صورت صد در صدی تجهیز خواهندشد. 

یزدانی ادامه داد: امسال برای جلوگیری از هر گونه وقفه و مانعی در خدمات رسانی، علاوه بر تجهیز کامل سایت ها و افزایش ماشین آلات تخصصی و اورهال ماشین های قدیمی، اکیپ عملیات سوخت رسانی و تعمیر ماشین آلات با پشتیبانی کامل در سایت های فوق مستقر خواهند شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برف سنگین سال گذشته در برخی مناطق شمالی تهران گفت: در پی تاکید شهردار محترم تهران و به منظور پیشگیری از هر گونه غافلگیری، ضمن تجهیز سایت ها به ماشین آلات تخصصی، ظرفیت ها را نیز افزایش دادیم به طوری که در منطقه یک تاکنون 4 هزار تن شن و نمک خریداری و دپو شده است، ضمن اینکه 200 هزار کیسه شن و نمک در سطح معابر آماده و توزیع شده است. در دیگر مناطق پهنه شمالی هم با هماهنگی سازمان پسماند و پیمانکار مورد نظر، آمادگی لازم برای مواجهه با برف و یخ زدگی در بزرگراه‌ها و معابر اصلی تهران را داریم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند