رایزنی مشاور امنیت ملی عراق با سفیر کویت در بغداد

کدخبر: 373574
مشاور امنیت ملی عراق در دفترش امروز میزبان سالم الزمانان سفیر کویت در بغداد بود و در جریان این دیدار، روابط عراق و کویت و راههای تقویت روابط مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بغداد الیوم اعلام کرد، قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق امروز دوشنبه با سفیر کویت در بغداد دیدار و گفتگو کرد.

دفتر رسانه ای مشاور امنیت ملی عراق در بیانیه ای اعلام کرد: قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق در دفترش امروز میزبان سالم الزمانان سفیر کویت در عراق بود و در جریان این دیدار، روابط عراق و کویت و راههای تقویت روابط برادرانه میان دو کشور به گونه ای که به نفع منافع دو کشور و دو ملت برادر باشد، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این بیانیه آمده است: سفیر کویت در بغداد در این دیدار اعلام کرده که هدفش از این دیدار هماهنگی با بغداد در زمینه آماده سازی کمیته مشترک عراق و کویت در سایه سیاست روی آوردن عراق به پیرامون منطقه ای و بین المللی اش است.

سفیر کویت در بغداد تاکید کرد که روابط با عراق روابطی تاریخی است که باید توسعه یابد.

از سوی دیگر الاعرجی هم اعلام کرد: عراق نمی تواند از محیط عربی پیرامون خود چشم پوشی و آنرا ترک کند و روابط کویت و عراق برادرانه و تاریخی است و همه اختلافات با گفتگو و پیوند برادری سازنده، حل و فصل می شود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما