کدخبر: ۲۴۴۴۸۵ لینک کوتاه

مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران:

بی‌توجهی به استاندارد سلامتی مردم را به مخاطره می‌اندازد

گروه بنگاه‌ها؛ مدیرعامل صنایع شیر ایران در پیامی به مناسبت روز ملی استاندارد گفت: بی توجهی به مقوله استاندارد موجب از دست رفتن مشتریان و کاهش درآمد و مخاطرات سلامتی خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ سید ابراهیم حسینی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنایع شیر ایران  در این پیام تاکید کرده است:استاندارد به معنای نظم و قانون  بخشی است که به صورت قواعد، مقررات و به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه، افزایش میزان تفاهم، تسهیل ارتباطات، توسعه صنعت، صرفه جویی در اقتصاد ملی، حفظ سلامت و ایمنی عمومی، گسترش مبادلات بازرگانی داخلی و خارجی و .... به کار می رود.

صنایع شیر

در بخش دیگری از این پیام امده است: با اجرای استانداردها در سطح ملی و  بین المللی ، افزایش صادرات، فروش داخلی، تأمین ایمنی، بهداشت مصرف کنندگان، صرفه جوئی در وقت و هزینه ها و در نتیجه افزایش درآمد ملی و رفاه عمومی و کاهش قیمتها را خواهیم داشت.استاندارد نه تنها تامین کننده منافع  مصرف کننده است بلکه استواری نظام صنعت و فن آوری نیز از اهداف آن به شمار می آید. به این ترتیب، شالوده استواری را برای پیشبرد و توسعه صنعت و اقتصاد فراهم می سازد.

در این پیام امده است:شرکت صنایع شیر ایران این افتخار را دارد که در سالیان گذشته همواره بعنوان نمونه کشوری استاندارد معرفی گردیده است و در سال جاری نیز شرکتهای شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان و اصفهان در سطح ملی و کشوری واحد نمونه انتخاب شده اند. همچنین مدیران محترم کیفیت شرکتهای پگاه اصفهان ، پگاه گلپایگان و پگاه فارس بعنوان مدیران نمونه کیفیت برگزیده شده اند.