کدخبر: ۲۷۳۲۵۶ لینک کوتاه

دومین دوره مسابقات حفظ ، قرائت و ترتیل قرآن کریم صنایع شیر ایران

دومین دوره مسابقات سراسری حفظ ، قرائت و روانخوانی و ترتیل قرآن کریم صنایع شیر ایران با حضور ۸۸ نفر از ۲۳ شرکت از مجموع گروه شرکتهای پگاه در مشهد مقدس و توسط شرکت بازار گستر پگاه منطقه ۲ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات پگاه، در آیین افتتاحیه دکتر زکریائی مشاور مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از برگزاری این مسابقه بر حفظ و استمرار تلاوت و تدبر در قرآن تاکید و اظهار کرد: توفیقی است که در روزهای پایانی سال 97 در کنار مضجع شریف امام رضا(ع) و در کنار قاریان و حفاظ قران کریم از کرامت کلام وحی بهره مند می‌شویم.

حسین زکریایی عزیزی در دومین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و روخوانی قرآن کریم شرکت صنایع شیر پگاه عنوان کرد: نباید فراموش کنیم، تمام توفیقاتی که در زندگی حاصل کردیم، مدیون کلام وحی و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)  است. این دو گنج گرانبهایی که پیامبر اکرم(ع) برای ما به یادگار گذاشتند. امیدواریم تک تک ما عامل به قرآن باشیم و معرفت کسب کنیم.

زکریایی عزیزی ادامه داد: برگزاری این گونه مسابقات می‌تواند مشوقی برای ترغیب کارکنان به فعالیت‌های قرآنی باشد.

گفتنی است ۳۰ نفر در رشته قرائت 50نفر در رشته ترتیل و ۸ نفر در رشته حفظ با هم به مسابقه پرداختند. آیین اختتامیه  نیز با حضور دکتر زکریایی ، مهندس موسوی مدیرعامل  بازار گستر پگاه منطقه ۲ ، محسن خبازی مدیر روابط عمومی و ارتباطات پگاه ، بصیرزاده رییس هیات مدیره پگاه تهران و از مدیران اسبق صنایع شیر و تعدادی از مهمانان استان برگزار شد .