کدخبر: ۲۷۶۸۶۴ لینک کوتاه

مدیر عامل گروه بهمن:

هدف گروه بهمن در سال ۹۸، حفظ اشتغال است

گروه بنگاه ها: رفتار سازمانی غالب گروه بهمن بر پایه بهره وری و تولید بهینه بنا شده است و حفظ اشتغال در سال جدید از اهداف این مجموعه به شمار می آید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ پور زرین مدیر عامل گروه بهمن در جمع مدیران گروه بهمن با تاکید بر حفظ اشتغال در سال 98 گفت: رفتار سازمانی غالب گروه بهمن بر پایه بهره وری و تولید بهینه بنا شده است و حفظ اشتغال در سال جدید از اهداف این مجموعه به شمار می آید که در این راستا باید به دنبال نگهداری نیروهای ارزشمند ،ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه ها بود.   

وی با اشاره به معضلات تحریم گفت: هرچند حفظ نیروی انسانی در این موقعیت با هزینه هایی همراه است اما خوشبختانه سهامداران گروه بهمن در این شرایط به حفظ اشتغال و معیشت پرسنل تاکید دارند.

13980118000230_Test_PhotoN

مدیر عامل گروه بهمن ، همچنین پایان سال 97 را برای صنعت کشور سخت دانسته و توصیه کرده در این دوران لازم است که به صورت خلاقانه تلاش کنیم  تا بتوانیم فعالیت خود را تدام بخشیم . 

وی با بیان اینکه مشکل تولید و کاهش تولید از جمله مواردی است که مدیر عامل گروه بهمن به آن پرداخت ،  تصریح کرد: لازم است تا فعالیت خود را در راستای توسعه و بهبود شرایط ارتقا دهیم . 

وی خاطرنشان کرد : در ایام نوروز با همکاری همه عزیزان گامهای موثری در جهت ارتقاء بهره وری خدمات امداد نوروزی برداشته شد و در حال حاضر طبق  آمار کمترین اشکال فنی امدادی در بین خودرو های تولید داخل به گروه بهمن اختصاص دارد که این نیز به کیفیت محصولات این مجموعه مرتبط بوده و لازم است تا در راستای حفظ و ارتقاء بیشتر کیفیت محصولات کوشا باشیم.