کدخبر: ۲۷۷۵۵۴ لینک کوتاه

کمک ۲۴ میلیارد تومانی شرکت گل‌گهر به سیل‌زدگان کشور

گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از اختصاص مبالغی از سوی این شرکت و شرکت‌های زیر مجموعه آن برای کمک به سیل زدگان کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر، ناصر تقی زاده مدیر عامل گل گهر با تاکید بر مساعدت و کمک همه جانبه گل گهر به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو جلسات تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو، معادل  24 میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص داده می شود که از این مبلغ 14 میلیارد تومان آن توسط سازمان ایمیدرو و 10 میلیارد تومان آن نیز به استانداری کرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.

ناصر تقی زاده ادامه داد: مبلغ 12 میلیارد تومان توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، ۶ میلیارد تومان توسط شرکت سنگ آهن گهر زمین، 3 میلیارد تومان از سوی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر ، 2 میلیارد تومان از سوی  شرکت جهان فولاد سیرجان و یک میلیارد تومان نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری گل گهر پرداخت خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی تعداد ۱۴ دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شرکت اطلس عمران گل گهر برای کمک به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقر شده است.