کدخبر: ۲۸۶۱۷۲ لینک کوتاه

برگزاری الکامپ ۲۰۱۹, تیرماه امسال در تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ ۲۰۱۹) از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ تیرماه ۹۸ در تهران برگزار می شود.

به گزارش کمیته روابط عمومی الکامپ، نمایشگاه امسال با شعار «آینده بهتر» و با هدف ارایه دستاوردهای عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران برگزار می شود. همچنین نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

بر اساس این گزارش در کنار برگزاری نمایشگاه الکامپ شاهد برگزاری رویدادهایی شامل دولت الکترونیک، الکام استارز، الکام ترندز، الکام جابز، الکام تاکز و الکام گیمز خواهیم بود. «‌الکام جابز » با هدف اشتغال آفرینی و کاریابی دانش آموختگان فناوری اطلاعات و ارتباطات برپا می‌شود. همچنین موضوع فناوری‌های روز مانند بیگ دیتا و بلاک‌چین در بخش « الکام ترندز » مورد بررسی قرار می‌گیرد، الکامپ استارز نیز به حوزه استارت آپ ها اختصاص دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند