کدخبر: ۲۹۰۳۶۲ لینک کوتاه

راهکار یک شرکت ریلی به منظور هوشمند سازی خدمات لجستیک

گروه بنگاه‌ها: شرکت ریل پرداز سیر (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکت‌های هلدینگ ارزش آفرینان فدک –بزرگترین هلدینگ خصوصی بخش ریلی کشور- همواره "هوشمند سازی خدمات لجستیک" را یکی از راهبردهای اصلی خود تعیین کرده و به منظور تحقق آن گام‌های عملیاتی مهمی برداشته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، اپلیکیشن (Rail Pricing Services (RPS یکی از راهکارهای نوآورانه شرکت ریل پرداز سیر به منظور هوشمندسازی خدمات مشاوره لجستیکی این شرکت و ارزش آفرینی برای مشتریان بالقوه و بالفعل حمل و نقل ریلی بار کشور است. با استفاده از خدمات این اپلیکیشن علاقه مندان به حمل ریلی می‌توانند به سهولت نسبت به استخراج قیمت حمل ریلی برای انواع کالاها اقدام کنند. از ویژگی‌های مهم این نرم افزار تبدیل و ساده سازی فرآیند محاسبات نرخ تن-کیلومتر راه آهن ج.ا.ا بر اساس دستورالعملهای صادره و لحاظ تخفیفات احتمالی راه آهن در مسیرهای تعیین شده و ایجاد خروجی نرخ به ازای هر تن برای مشتریان می باشد.

همچنین در این نرم افزار بخش‌های مختلف قوانین و مقررات ریلی، آمار و اطلاعات و گزارش‌های مفید ریلی برای بهره برداری کاربران در نظرگرفته شده است.

با توجه به اینکه این نرم افزار برای اولین بار در صنعت ریلی کشور ایجاد و بهره برداری شده، بدون شک خالی از خطا و مشکل نخواهد بود. بنابراین خواشمند است کلیه انتقادات و پیشنهادات خود را جهت بهبود اپلیکیشن از طریق فرم ارتباط با ما مطرح کنید.

بر اساس این گزارش، مراحل توسعه نرم افزار به ویژه استخراج نرخ حمل و نقل ریلی بار در بخش بین الملل در حال انجام بوده و به زودی ویرایش جدید نرم افزار منتشر خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند