کدخبر: ۲۹۴۷۶۴ لینک کوتاه

امضاء تفاهم نامه همکاری شرکت ملی حفاری ایران با توسعه صنایع نفت و انرژی

گروه بنگاه ها- تفاهم نامه همکاری شرکت ملی حفاری ایران با توسعه صنایع نفت و انرژی با حضور سید عبدالله موسوی مدیر عامل شرکت ملی حفاری و هیات همراه در دفتر مرکزی شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی در زمینه خدمات مشترک حفاری با این شرکت منعقد شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در این نشست، مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی با بیان اینکه توانمندی شرکت های ایرانی بسیار بالاست ،افزود:با توجه به قدمت صنعت نفت و لزوم اهمیت این موضوع در سالیان اخیر برای ایران اسلامی تلاش بسیاری در همه زمینه های این امر صورت گرفته که پیشرفت در رشد و شکوفایی شرکت های ایرانی را به همراه داشته است .

مهرزاد صفوت خاطر نشان کرد: تعامل و هم افزایی شرکت های ایرانی با یکدیگر سبب ساخت زنجیره ارزشمندی از توانمندی داخلی خواهد شد که موجبات تحقق منویات مقام معظم رهبری را در راستای شعار رونق تولید رقم خواهد زد.

وی  افزود : با ساخت این زنجیره های همیاری بیش از 90درصد فعالیت های این صنعت میتواند به راحتی و بدون هیچ گونه وابستگی به شرکت های خارجی انجام پذیرد.

در ادامه موسوی با بیان اینکه شرکت ملی حفاری ایران بزرگترین شرکت در زمینه عملیات حفاری و سایر خدمات جنبی در کشور و حوزه غرب آسیاست افزود: در برنامه ریزی های انجام شده، شرکت ملی حفاری ایران به دنبال توسعه فعالیت های خود، تلاش در زمینه هم افزایی با شرکت های قدرتمند ایرانی در زمینه صنعت حفاری را دستور کار خود قرار داده است.

 

این مطلب برایم مفید است