کدخبر: ۲۹۴۷۸۳ لینک کوتاه

ساخت بازی واقعیت افزوده توسط یک شرکت استارتاپ ایرانی

گروه بنگاه‌ها- یک شرکت استارتاپی بازی مشابه پوکمون را ساخته است و آن را در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ معرفی کرده است؛ این شرکت علاوه بر این بازی از برنامه های واقعیت افزوده و هویت چهره خود رونمایی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سید مجتبی طباطبایی، مدیرعامل و بنیانگذار  شرکت آلفا ریلیتی، با بیان این که این شرکت سه محصول برای ارائه دارد، گفت: اولین سرویس ما مسیر یابی هست، در حال حاضر مسیریابی داخلی دارای مشکلاتی هست که ما سعی کردیم آن را حل کنیم. این پلتفرم مسیریابی در فضاهایی که بسته هستند قابل استفاده است. در یک بازار بزرگ GPS جواب نمی دهد، به همین دلیل مسیریابی سخت هست و کاربر می تواند از طریق فناوری واقعیت افزوده مسیر خود را در این اپلیکیشن پیدا کند.
وی در ادامه افزود: پلتفرم دومی که بر روی آن کار می کنیم، پلتفرم احراز هویت از طریق تشخیص چهره هست، که برای این سرویس بیشتر بر روی حوزه های مالی و بانکی متمرکز هستیم و به نهادهای مختلف سرویس می دهیم، در حال حاضر هم با یکی از بانک های خصوصی برای آن در حال مذاکره هستیم.
سید مجتبی طباطبایی در ادامه از برنامه سوم در حال ارائه در آلفا ریلیتی گفت: برنامه سوم یک بازی هست، این بازی اولین بازی واقعیت افزوده در ایران هست، چیزی شبیه پوکمون، که شما باید در شهر بچرخید و امتیاز جمع کنید، این سه محصولی هست که برای آن در الکامپ 2019 حضور داریم و از آنها رونمایی کردیم.  
 
 

 
 
این مطلب برایم مفید است