کدخبر: ۲۹۴۹۶۱ لینک کوتاه

تحولات بیمه سامان منطبق با انقلاب صنعتی چهارم

گروه بنگاه ها - احمدرضا ضرابیه، مدیرعامل ببمه سامان از گام این شرکت برای افزایش سرمایه خبرداد و گفت: طبق مصوبه مجمع عم‌می عادی سالانه بیمه سامان‌به ازای هر سهم ۱۰۰ ریال سود بین سهامداران تقسیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ضرابیه ای پی اس  هر سهم را مبلغ ۲۱۷  ریال اعلام کرد و گفت:  سود قابل تقسیم مبلغ ۵۵۷  میلیارد ریال است که مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال آن بین سهامداران تقسیم می شود.

وی ادامه داد: هیات مدیره بیمه سامان  مصوبه ای در مجمع تصویب کرد که سرمایه شرکت از ۱۵۰ میلیارد تومان به ۲۵۰ میلیارد تومان افزایش یابد که در صورت موافقت نهادهای مالی کشور  از محل مطالبات سهامداران ،آورده سهامدارن ،سود انباشته و... به زودی اقدام خواهیم کرد.

ضرابیه خاطر نشان کرد : شرکت بیمه سامان منطبق با انقلاب صنعتی چهارم و آنچه در دنیا در حال وقوع است مدل کسب و کار خود را بابستی تغییر دهد .

وی با اشاره به اینکه اکوسیستم صنعت بیمه  کشور به سمت دیجیتالی حرکت کند . افزود: همانطور که اطلاع دارید ضریب نفوذ بیمه کشور ۲.۳ است و تا پایان سال ۱۴۰۰ به حدود ۷ درصد برسد که برای رسیدن به این ضریب نفوذ احتیاج  به جهش و راه میانبر داریم  که این امر توسط کسب و کارهای نوین  و دانش بنیان ها و استارآپ ها میسر خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند