کدخبر: ۳۰۳۵۰۱ لینک کوتاه

اسنپ روم، عضوی که اخیرا با گروه اسنپ هم نام شد

اقتصادنیوز؛ مجموعه هتل‌های اقتصادی زودروم که تاکید بر داشتن «ارزان‌ترین هتل‌ها و مهمانپذیرها» دارد، ۲۵ شهریور ماه نام خود را به «اسنپ روم» تغییر داد.

این مجموعه همان‌طور که درباره‌ی چشم اندازهایش می‌گوید، قصد دارد مرجع اتاق‌های ارزان در ایران باشد. این مجموعه در حال حاضر نزدیک به 1 هزار و 500 اتاق در 6 شهر توریستی ایران و بیش از 200 تخت خوابگاه در شهر تهران دارد.

فرایند ارزان کردن اتاق‌ها توسط اسنپ روم به چه صورت است؟

اسنپ روم با در اختیار گرفتن تعداد زیادی اتاق‌ در هتل‌های 1 تا 3 ستاره، مهمانپذیرها و خوابگاه‌ها برای مدت مقرر، قیمت‌های اولیه‌ی آن‌ها را می‌شکند و با استفاده از بسترهای آنلاینی که در دست دارد، آن‌ها را با قیمت‌های به صرفه‌تر ارائه می‌کند. البته در این مسیر تغییرات کیفی نیز بر روی اتاق‌ها اعمال می‌کند تا آن‌ها را به استانداردهای خود نزدیک‌تر کند.

همچنین این مجموعه در شبکه‌های اجتماعی خود به طور مشهود بر روی تطابق تصویر هر اتاق در سایت، با اتاقی که مسافر تحویل می‌گیرد تاکید می‌کند. اسنپ روم معتقد است از معدود مجموعه‌های اقامتی ایران است که می‌توان امکانات و جزئیات تصویری هر اتاق را به طور اختصاصی و در اختیار داشت.

تفاوت اسنپ روم با اسنپ تریپ

اسنپ روم درباره‌ی تفاوتی که با اسنپ‌تریپ، مجموعه هم گروه خود دارد می‌گوید: «جنس کار این دو مجموعه هر چند شبیه به نظر می‌رسد، تفاوت‌هایی دارد که با یک جستجوی ساده در وبسایت هر دو مجموعه می‌توان متوجه شد.»

اسنپ روم با در اختیار گرفتن اتاق‌های هتل‌ها، مهمانپذیرها و خوابگاه‌ها، آن‌ها را تجهیز می‌کند و با قیمتی بسیار ارزان‌ در وبسایت خود ارائه می‌کند. علاوه بر این، اسنپ روم با تمرکز بر روی اقامتگاه‌های اقتصادی، قصد دارد هزینه‌های اقامت را حداقل کند، در حالی که در اسنپ تریپ طیف وسیع‌تری از هتل‌ها با قیمت‌های متفاوت، بلیط هواپیما و اتوبوس نیز برای کاربران وجود دارد.

رزرو اسنپ روم از طریق آپ و سوپر اپ اسنپ

اسنپ روم همان طور که می‌گوید امکان رزرو هتل، مهمانپذیر و خوابگاه در 6 شهر ایران را بر روی اپلیکیشن آپ و سوپر اپ اسنپ نیز فراهم کرده تا این سرویس ارزان در اختیار افراد بیشتری قرار بگیرد. این مجموعه اعتقاد دارد که هنوز در ایران سرویسی مانند اسنپ روم ارائه نشده و اسنپ روم به زودی می‌تواند مقصد بسیاری از مسافران باشد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند